Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu
TidyTabs

TidyTabs

1 Puan2 Puan3 Puan4 Puan5 Puan
Loading...
En Güncel Sürümü Windows İndir
Android İçin Güncel Sürümü Windows İndir
IOS İçin Güncel Sürümü Windows İndir
Win Phone İçin Güncel Sürümü Windows İndir
MacOS İçin Güncel Sürümü Windows İndir

TidyTabs, masaüstü bilgisayarlarınızdaki pencerelere sekme özelliği kazandırabileceğiniz fiyatsız bir taşıttır. Program ya da klasör farketmeksizin tüm pencereleri kendi arasında sekmeleyen TidyTabs, basit bir kullanım tecrübeyi yaşatıyor.

Windows Gezgini, Microsoft Office ya da PuTTY gibi programları tıpkı Google Chrome’da olduğu gibi sekmeli bir biçimde kullanma olanağı sunan TidyTabs, bilgisayarınza işlevsellik kazandırıyor. Karışık çalışanlar için oldukça ideal bir yazılım olan TidyTabs, kesinlikle her bilgisayarda olması gereken bir taşıttır. Masaüstünüzü daha boş görmek istiyorsanız ve karşışıklıktan davacıysanız bu programı kesinlikle sınamalısınız. Çek vazgeç şeklide çalışan TidyTabs, değişik özellikleri de bünyesinde barındırıyor. Dilediğiniz programları sekmeleyebiliyor dilediklerinizi de devre dışı vazgeçebiliyorsunuz. Minimal ebadıyla bilgisarınızda da yer kaplamıyor. Sekmeleri özelleştirebiliyor ve daha hoş görünmesini de sağlayabiliyorsunuz.

Komut istemcisinden Office programlarına, Windows Gezgini’nden anekdot defterine kadar kulladığınız tüm programları sekmeli gruplara ufalayabiliyorsunuz. Oldukça basit bir kullanıma sahip olan TidyTabs’i fiyatsız kullanabiliyorsunuz. Bunun için montaj sırasında karşınıza çıkan “Continue with TidyTabs Personel Edition” alternatifini işaretlemeniz gerekiyor. Şayet daha fazla özelliğe sahip olmak istiyorsanız fiyatlı versiyona geçiş yapabilirsiniz.

TidyTabs fiyatsız versiyonunun desteklediği özellikler:

Tüm pencerelere sekme ekleme. Sekme görünümünü özelleştirmek Otomatik saklama sekmeleri Dışlama listeleri Otomatik aktüellemeler

TidyTabs BENZER İÇERİKLER
TidyTabs YAPILAN YORUMLAR