Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu
TheSage

TheSage

1 Puan2 Puan3 Puan4 Puan5 Puan
Loading...
En Güncel Sürümü Windows İndir
Android İçin Güncel Sürümü Windows İndir
IOS İçin Güncel Sürümü Windows İndir
Win Phone İçin Güncel Sürümü Windows İndir
MacOS İçin Güncel Sürümü Windows İndir

Sequence Publishing imzası taşıyan TheSage İngilizce lügat, bilgisayarları üzerinde kullanabilecekleri kapsamlı ve pratik bir lügat programı arayanların kesinlikle sınaması gereken alternatiflerden bir tanesi. Kullanıcı arkadaşı arayüzüyle dikkat toplayan programda aradığımız her İngilizce sözcüğün ne anlama geldiğini, kullanım alanlarını ve hatta eş anlamlılarını bile bulabiliyoruz.

Programı kullanması son derece pratik. Aramak istediğimiz sözcüğü pencerenin üst tarafında yer alan arama kısmına yazıyor ve aratıyoruz. Ana kısımda sözcüğün telaffuuzu, anlamı ve tümce içinde kullanımları mevcut.

TheSage üzerinde yaptığımız tüm aramalar geçmiş kısmında kayıt altına alınıyor. Bu sayede daha evvel aradığımız sözcükleri tekerrür yazıp aratmak yerine bu kısımdan bulabiliyoruz. Sarihçesi bu özellik zamandan tasarruf etmemize olanak sağlıyor.

Genel olarak kullanımı kolay bir tecrübe sunan TheSage testlerimiz esnasında hiçbir meseleye yol açmadı. Şayet siz de İngilizce lügat arayışındaysanız Sequence Publishing bütün size göre.

TheSage BENZER İÇERİKLER
TheSage YAPILAN YORUMLAR