Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu
Textify

Textify

1 Puan2 Puan3 Puan4 Puan5 Puan
Loading...
En Güncel Sürümü Windows İndir
Android İçin Güncel Sürümü Windows İndir
IOS İçin Güncel Sürümü Windows İndir
Win Phone İçin Güncel Sürümü Windows İndir
MacOS İçin Güncel Sürümü Windows İndir

Textify, bir cins basit yazı kopyalama vasıtayıdır.

İsminden de anlaşılabileceği gibi Textify başka bir deyişle yazılaştırma, ufak bir meselenizi, oldukça basit biçimde çözen bir uygulama. Daha evvel onlarca defa karşılaştığınız üzere; bir uygulamayı açarken aldığınız kusuru ya da bir uygulamanın adını ayarlardan sekmesinden kopyalamak ihtimalsizdi. Bunun için uzunca bir kusursa, bir kısmını usta yakalayıp bir yere anekdot edip sonra öteki kısmını ezberleyip anekdot almak gibi uzunca bir süreçten geçiyordunuz.

Fakat Textify, bütün de bu noktaya parmak basıyor. Windows kullanırken, karşınıza çıkan ve kopyalanmayan yazılar, artık kopyalanabilir oluyorlar. Misalin; bir oyunu açarken karşınız 0x00… gibi bir yanılgı çıktı. Bu uzunca kusuru kopyalayamadığınız için tek te kbunu tarayıcınıza geçirmeniz gerekiyor. Textify kullanıyorsanız, yalnızca bir tuşla bu yazıyı kopyalayabilmeniz olası.

Kopyalama yapabilmek için evvel uygulamayı indirip kurmanız, ardından uygulamayı açıp buna bir kısayol tuşu atamanız isteniyor. Bu tuşu soyduktan sonra kopyalamak istediğiniz metin nerede olursa olsun bu tuişa basaraj, kopyalama işine başlayabilirsiniz.

Textify BENZER İÇERİKLER
Textify YAPILAN YORUMLAR