Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu
Tencent Oyun Arkadaşı

Tencent Oyun Arkadaşı

1 Puan2 Puan3 Puan4 Puan5 Puan
Loading...
En Güncel Sürümü Windows İndir
Android İçin Güncel Sürümü Windows İndir
IOS İçin Güncel Sürümü Windows İndir
Win Phone İçin Güncel Sürümü Windows İndir
MacOS İçin Güncel Sürümü Windows İndir

İlk olarak klasik bilgisayar versiyonuyla büyük ses getiren ve bir müddet sonra Tencent tarafından mobil pazarına uyarlanan PUBG Mobile’ı artık bilgisayarınızda da oynayabilirsiniz. Tencent işletmeyi tarafından çıkarılan uygulama sayesinde telefon veya tablete gereksinim dinlemeden klavye-mouse ikilisini kullanarak PUBG neşesine varabilirsiniz.

Muhtelif Android emülatörlerinde oynama kaderi sunulan PUBG Mobile artık fotoğrafı olarak Windows üzerinde oynanabiliyor. Üretimci işletme Tencent tarafından geliştirilen Tencent Gaming Buddy sayesinde PUBG’yi bilgisayarınızda oynayabilirsiniz. Ayrıca mobil makinelere göre daha yüksek performans sunabilen bu programda grafik niteliği ise klasik mobil reyin ile aynı seviyede. 

Bunun dışında işletme tarafından yapılan açıklamada mobil oyuncularla, bu program oyuncularının birbirleriyle eşleşmesi olası değil. Başka Bir Deyişle dokunmatik ekranlı bir oyuncuyla, bilgisayarda oynayan oyuncu aynı seviyede olmadığı için işletme tarafından bu gidişata tedbir alınmış. Kısacası telefon veya tablete sahip olmayan bireylerin de PUBG Mobile oynama kaderine sahip olması hoş bir büyüme.

Tencent Gaming Buddy Özellikleri

 

PUBG Mobile’ı klavye ve mouse ile oynayın Donma veya lag meseleyi yaşamadan eğlenin PUBG Mobile’ı ile aynı aktüellemeleri alın Bol cümbüş, fiyatsız reyin neşeyi

Tencent Oyun Arkadaşı BENZER İÇERİKLER
Tencent Oyun Arkadaşı YAPILAN YORUMLAR