Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu
Telegram Messenger

Telegram Messenger

1 Puan2 Puan3 Puan4 Puan5 Puan
Loading...
En Güncel Sürümü Windows İndir
Android İçin Güncel Sürümü Windows İndir
IOS İçin Güncel Sürümü Windows İndir
Win Phone İçin Güncel Sürümü Windows İndir
MacOS İçin Güncel Sürümü Windows İndir

Telegram Messenger, telefon kılavuzunuzda şahıslarla fiyatsız olarak iletileşmenize izin veren süper süratli ve kolay bir uygulamadır. Grup sohbetleri asıllaştırma, dosya paylaşma, fotoğraf yollama gibi esas özelliklerin yanı gizeme sohbetleri şifreleme, iletileri otomatik olarak silme gibi ehemmiyetli işlevlere sahiptir.

Telegram Messenger, popüler iletileşme uygulaması WhatsApp’a seçenek olarak kullanabileceğiniz bir uygulama. WhatsApp’taki telefon numaranız ile kayıt oluyor ve kılavuzunuzda -Telegram kullanan- bireylerinizle fiyatsız olarak iletileşiyorsunuz. Süratlilik ve güvenlik odaklı olan bu sohbet uygulaması ile 200 bireye kadar grup sohbeti asıllaştırabiliyor, 1GB ebadındaki videoları rahatlıkla paylaşabiliyorsunuz. Bireylerinizle reelleştirdiğiniz tüm sohbetler otomatik olarak buluta kaydolunuyor. Bu sayede hem sohbetlerinizi kaydolmakla uğraşmıyor, hem de geçmiş konuşmalarınıza dilediğiniz zaman dilediğiniz makineden erişebiliyorsunuz.

Telegram Messenger’ın Windows 8.1’li masaüstü, dizüstü ve tabletlerle geçimli versiyonu hipotez edeceğiniz üzere oldukça çağdaş ve sadeleştirilmiş bir arayüz ile geliyor. Sol kısmında iletileştiğiniz son şahısları görebiliyor, arama ile dilediğiniz şahsın profiline süratlice erişebiliyor, sağ kısımda ise geçmiş iletileriniz ve sohbet ekranı görüntüleniyor. Her şey olabildiğince kolay planlandığından uygulamanın tüm işlevlerini rahatlıkla kullanabiliyorsunuz.

En iyi WhatsApp seçeneklerinden biri olan Telegram Messenger, ülkemiz için destekledise de Türkçe dil alternatifinin olmadığını belirteyim.

Telegram Messenger Özellikleri:

Süratli Çağdaş arayüz Tehlikesiz Bulut depolama Grup sohbet ve dosya paylaşma Reklamsız

Telegram Messenger BENZER İÇERİKLER
Telegram Messenger YAPILAN YORUMLAR