Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu
TBMM

TBMM

1 Puan2 Puan3 Puan4 Puan5 Puan
Loading...
En Güncel Sürümü Windows İndir
Android İçin Güncel Sürümü Windows İndir
IOS İçin Güncel Sürümü Windows İndir
Win Phone İçin Güncel Sürümü Windows İndir
MacOS İçin Güncel Sürümü Windows İndir

Türkiye Büyük Millet Meclisi, Türkiye Büyük Halk Meclisi Bilgi Operasyon Başkanlığı ve Microsoft Türkiye iş birliği geliştirilmiş fotoğrafı bir uygulamadır. Windows 8.1’li tablet ve masaüstü bilgisayarlarla geçimli olan uygulama üzerinden Türkiye Büyük Millet Meclisi gündemine, basın buluşmalarına, meclisten haberlere erişebilir, Türkiye Büyük Millet Meclisi’de yaşananları anlık olarak takip edebilirsiniz.

Türkiye Büyük Millet Meclisi tarihçesi, yeri, yapısı hakkında da bilgiler sunan uygulama yeni jenerasyon aygıtlarla geçimli çağdaş, sade ve süratli arayüz ile geliyor. Kanunuma faaliyetleri, Haberler, Teftiş olmak üzere 3 kısımdan oluşan uygulamada süratli ulaşım kısmı da bulunuyor. Süratli ulaşım menüsünden Türkiye Büyük Millet Meclisi’de konuşulanlara süratlice erişebiliyor, Meclis TV’yi açarak Türkiye Büyük Millet Meclisi canlı yayınını izleyebiliyor, Türkiye Büyük Millet Meclisi hakkında ayrıntılı bilgilere ulaşabiliyorsunuz. Sosyal medya kısmı ise Türkiye Büyük Millet Meclisi’nin muhtelif mecralardaki fotoğrafı hesaplarını gösteriyor.

Türkiye Büyük Millet Meclisi’nin fotoğrafı uygulaması ile milletvekillerinin yaşam öykülerine de erişebiliyorsunuz. Tüm milletvekilleri abecesel sırayla listeleniyor, dilerseniz arama yaparak ta hakkında bilgi almak istediğiniz milletvekiline daha basit erişebiliyorsunuz. Milletvekillerinin bulunduğu menüye ulaşmak için farenizin sağ tuşuna tıklayarak üst menüyü görüntülemeniz gerekiyor.

Türkiye Büyük Millet Meclisi uygulaması politikayla yakından ilgilenen herkesin aygıtında netlikle olması gereken bir uygulama.

TBMM BENZER İÇERİKLER
TBMM YAPILAN YORUMLAR