Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu
TaskSpace

TaskSpace

1 Puan2 Puan3 Puan4 Puan5 Puan
Loading...
En Güncel Sürümü Windows İndir
Android İçin Güncel Sürümü Windows İndir
IOS İçin Güncel Sürümü Windows İndir
Win Phone İçin Güncel Sürümü Windows İndir
MacOS İçin Güncel Sürümü Windows İndir

TaskSpace programı, bilgisayarınızda çalışırken performansını çoğaldırmanızı kasteden ve çalışma alanlarınızı çok daha basit bir biçimde organize etmenize dayanakçı olan programlardan bir tanesi. Bunu reelleştirebilmek için açtığınız birden fazla programı vazife alanı denilen tek bir alanda açabiliyorsunuz ve böylece farklı program ve dökümanlar arasında süratlice geçiş yapabiliyorsunuz.

Misalin bir programda açtığınız bilgiyi daha sonra farklı bir programa aktaracaksanız ancak arada bir değişik program ile hesaplamalar yapmanız gerekiyorsa hepsini tek bir vazife alanında görüntüleyebilir ve aralarında anında geçiş yapabilirsiniz. Geçiş için alt tab butonlarını kullanmaya ya da farklı pencerelere tıklamaya da gerek kalmıyor. Dolayısıyla aynı anda çok fazla program kullananların yararlanabileceğine inanıyorum.

Program bilgisayarınızın sağ tık menüsü ile erişebileceğiniz menüde suskun bir biçimde çalışmaya devam ediyor ve yeni vazife alanlarını da basitçe oluşturabiliyorsunuz. Bir programı vazife alanına çalışmak için tek yapmanız gereken çek vazgeç desteğiyle program penceresini yakalamak ve TaskSpace üzerine çekmek.

Birden fazla programın ilave edildiği vazife alanlarını dilediğiniz gibi tertip edebiliyor ve böylece programların istediğiniz sıralama ile görünmesini sağlayabiliyorsunuz. Her bir program için tanımlayacağınız alanlar sayesinde işlerinizin oldukça süratlendiğini görebiliyorsunuz. Şayet vazife alanını vazife çubuğuna küçültürseniz anında pencerelerinizi geri getirmek için kullanabileceğiniz ikonlar da ortaya çıkıyorlar ve yine programlarınıza dönüş yapabiliyorsunuz.

Hem basit kullanımı ve yararlı yapısı, hem de fiyatsız olması ile seçim edebileceğiniz uygulamalar arasında olduğuna inanıyorum.

TaskSpace BENZER İÇERİKLER
TaskSpace YAPILAN YORUMLAR