Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu
Taşınabilir Güncelleme

Taşınabilir Güncelleme

1 Puan2 Puan3 Puan4 Puan5 Puan
Loading...
En Güncel Sürümü Windows İndir
Android İçin Güncel Sürümü Windows İndir
IOS İçin Güncel Sürümü Windows İndir
Win Phone İçin Güncel Sürümü Windows İndir
MacOS İçin Güncel Sürümü Windows İndir

Portable Update ile Windows aktüelleştirmelerini indirip USB diskinize yedekleyebilirsiniz. Böylece Windows işletim sisteminizi yeni kurduğunuzda aktüelleştirmeleri tekerrür indirmezsiniz.

Windows Update ile Windows aktüelleştirmelerini indirmeniz oldukça basittir. Ancak Microsoft, Windows işletim sistemlerinde aktüelleştirmeleri yedekleme ihtimali sunmadığından tekerrür tekerrür büyük ebatlarda aktüelleştirmeleri indirmek ile uğraşırsınız. Bu da kotanızı negatif istikamette etkileyecektir.

İşte bütün bu noktada gereksiniminiz olan Portable Update, Windows işletim sisteminiz için zorunlu olan tüm aktüellemeleri bulur, indirir ve kendi önbellek klasörüne atar. Portable Update minik ebatlı bir programdır. Program ilk kereye mahsus – programın çalışması için zorunlu– 83 MB ebadında dosya indirmesi yapar.

Kolay bir arayüzü bulunan Portable Update’i kullanması oldukça basittir. History sekmesinde Windows işletim sisteminizde yüklü olan aktüelleştirmeler görüntülenir. Bilgisayarınız için zorunlu aktüelleştirmeleri görmek için Search sekmesine gelin ve “Start” butonuna tıklayın. Arama harekâtı bitirildiğinde Download sekmesine gelerek çıkan aktüelleştirmeleri seçin ve indirmeyi başlatmak için Start butonuna tıklayın. Son olarak Install sekmesine gelerek indirdiğiniz aktüelleştirmeleri yeniden Start butonuna tıklayarak kurabilirsiniz. Tüm Windows aktüelleştirmeleri .CAB dosyası olarak programın Cache klasörüne kopyalanacaktır. Bu klasörü USB diskimize kopyalayarak Windows aktüelleştirmelerini yedekleme harekâtını bitirmiş oluyoruz.

Taşınabilir Güncelleme BENZER İÇERİKLER
Taşınabilir Güncelleme YAPILAN YORUMLAR