Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu
Tarama

Tarama

1 Puan2 Puan3 Puan4 Puan5 Puan
Loading...
En Güncel Sürümü Windows İndir
Android İçin Güncel Sürümü Windows İndir
IOS İçin Güncel Sürümü Windows İndir
Win Phone İçin Güncel Sürümü Windows İndir
MacOS İçin Güncel Sürümü Windows İndir

Scan, Windows 8 tablet ve bilgisayarınızda kullanabileceğiniz profesyonel bir karekod ve barkod tarayıcıdır. Makinenizin dahili kamerasını kullanarak dilediğiniz karekod ve barkodun içeriğini görebileceğiniz bu uygulama, tarama işini hem süratli hem de hatasız bir biçimde yerine getiriyor.

Reklam kapsamayan, kullanıcı arkadaşı arayüz ile gelen uygulama, eş karekod ve barkod tarama uygulamalarından oldukça değişik çalışıyor. Karekod veya barkodun içeriğini görmek için resim sürüklemeniz veya butona değmeniz gerekmiyor. Makinenizin kamerasını karekod / barkoda doğru yakalamanız içeriğini görmeniz için yeterli oluyor.

Web sitesi, metin, telefon numarası, e-posta adresi, birey bilgisini kapsayan karekod ve barkodları kısa bir vakitte tanıyabilen ve otomatik olarak yönlendiren uygulama, barkod tarama harekâtını hakikatleştirebilmek için yüksek çözünürlüklü ve odaklama özelliği bulunan bir kameraya lüzum dinliyor. Ayrıca web sitesi kapsayan barkodlar için manipülasyon esnasında internet iletişiminizi kullanıyor.

Scan Özellikleri:

Kameranın gördüğü her şeyi otomatik olarak tarar. Bilgisayara bağlı rastgele bir web kamerayı kullanarak tarar. Taratılan barkod ve karekodların kaydını meblağ.

Tarama BENZER İÇERİKLER
Tarama YAPILAN YORUMLAR