Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu
Tapatalk

Tapatalk

1 Puan2 Puan3 Puan4 Puan5 Puan
Loading...
En Güncel Sürümü Windows İndir
Android İçin Güncel Sürümü Windows İndir
IOS İçin Güncel Sürümü Windows İndir
Win Phone İçin Güncel Sürümü Windows İndir
MacOS İçin Güncel Sürümü Windows İndir

Tapatalk, merak ettiğiniz mevzuların cevabını bulmak için sıklıkla forumları takip eden biriyseniz oldukça işinize yarayacak bir uygulama diyebilirim. Windows 8.1 üzeri tablet ve bilgisayarınızdan internet tarayıcınızı açmadan gözde forumlarınız arasında dolaşma basitliği sunan yegane uygulama olan Tapatalk’un cihansal uygulamalardan olduğunu başka bir deyişle hem telefon hem de tablette aynı tecrübeyi sunduğunu da belirteyim.

50.000’den fazla forumu tek bir yerde toplayan mükâfatlı forum uygulaması Tapatalk son olarak Windows platformunda karşımıza çıkıyor. Hem dikey hem de yatay konumda rahatlıkla kullanılabilecek biçimde planlanmış özel arayüzle gelen forum uygulaması ile yazılara erişmenin yanında münakaşalara katılabiliyor, iletinize fotoğraf ilave edebiliyor, forum idareyicileriyle irtibata geçebiliyor, forumdaki değişik kullanıcılarla sohbet edebiliyorsunuz. Kısacası Taptalk, forum takip uygulamasından çok ötesi diyebilirim.

Tapatalk Windows uygulamasının en hoş yanı makineler arası senkronize çalışması olmuş. Başka Bir Deyişle Windows bilgisayar veya tabletinizde bir forumu ilave ettiğiniz müddet, mobil aygıtlarınıza da ilave edilmiş oluyor. Forumlarınızı görmek için tek yapmanız gereken Tapatalk hesabınızla giriş yapmak. Seans açma operasyonu da oldukça pratik. Parolanızı anımsamıyorsanız sıfırlamakla uğraşmak yerine sosyal ağ hesaplarınızla giriş yapıp kullanabiliyorsunuz.

Merak ettiğiniz bir mevzuyu sormak için sosyal ağlar yerine hala forumları kullanıyorsanız Taptalk tüm forumlarınızı takip etmek için en ideal uygulama.

Tapatalk BENZER İÇERİKLER
Tapatalk YAPILAN YORUMLAR