Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu
Talking Masaüstü Saati

Talking Masaüstü Saati

1 Puan2 Puan3 Puan4 Puan5 Puan
Loading...
En Güncel Sürümü Windows İndir
Android İçin Güncel Sürümü Windows İndir
IOS İçin Güncel Sürümü Windows İndir
Win Phone İçin Güncel Sürümü Windows İndir
MacOS İçin Güncel Sürümü Windows İndir

Windows’un kendi saat gösterme taşıtı olmasına rağmen bu taşıtın pek de alaka çekici olmaması ve ne yazık ki oldukça minik olması zamana değer katan kullanıcıların ve aralıksız olarak saati takip edenlerin azıcık zorlanmasına neden olabiliyor. Dolayısıyla daha gelişmiş ve çok alternatif sunan saat uygulamaları da seçim edilenler arasında yer alıyor.

Talking Desktop Clock da bunlardan bir tanesi ve hem hoş hazırlanmış arayüzü, hem de bol alternatifleri sayesinde en basit ve anlaşılır saat uygulamalarından bir tanesi haline geliyor. Analog ve bayağı saatler arasından seçimler yapabildiğiniz için alternatiflerinizin de oldukça bol olduğunu söyleyebilirim.

Saat uygulamasının isminden de kavrayabileceğiniz gibi uygulamada sesli olarak konuşma özelliği de bulunuyor ancak bu özellik ne yazık ki yalnızca İngilizce olarak çalışıyor. Dolayısıyla Türkçe olarak tarih ve saati bilmek isteyenler ne yazık ki bu emellerine erişemiyorlar.

Uygulamanın bir takvim noksanlığı da dikkatleri sürüklüyor. Çünkü takvimlere muhtelif iş ve vazifeleri, ajandaları ilave etmek pek çok kullanıcının lüzumları arasında ancak Talking Desktop Clock yalnızca bir saat tarih bildirme taşıtı olduğu için daha fazla özelliğe sahip değil.

Yeniden de iyi görünümü ve meselesiz çalışması sebebiyle bilgisayarlarınızda bulundurmaktan neşe alacağınız bir uygulama olacağına inanıyorum.

Talking Masaüstü Saati BENZER İÇERİKLER
Talking Masaüstü Saati YAPILAN YORUMLAR