Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu
TailExpert

TailExpert

1 Puan2 Puan3 Puan4 Puan5 Puan
Loading...
En Güncel Sürümü Windows İndir
Android İçin Güncel Sürümü Windows İndir
IOS İçin Güncel Sürümü Windows İndir
Win Phone İçin Güncel Sürümü Windows İndir
MacOS İçin Güncel Sürümü Windows İndir

TailExpert, sarih kaynak kodlu olarak geliştirip kullanıcılara fiyatsız olarak sunulan bir dosya kayıtları analiz programı. Bu program sayesinde dosya kayıtlarından sistem kayıtlarına kadar istediğiniz tüm bilgileri açarak araştırabiliyorsunuz. Standart bilgisayar kullanıcılarının pek işine yaramayacak olan program, daha çok gelişmiş ayarlar ile ilgilenen kullanıcılara müteveccih geliştirilmiş.

Aynı anda birden fazla dosyayı değişik sekmelerde açarak karşılaştırmalar yapma olanağı sunan program, kayıtlar arasında dikkatlice bakmak istediğiniz yerlere vurgu yapabilmenizi sağlıyor.

.log ve .txt formatlı tüm kayıt dosyalarıı açabilen TailExpert, tüm takip harekâtlarını asıl zamanlı olarak hakikatleştirme olanağı sunuyor. Kayıt dosyalarını açmak ve hakimiyet etmek dışında UDP soketleri açmanızı sağlayan yazılım, aynı zamanda Windows vaka günlüklerini yüklemenizi de sağlıyor.

Dosyaların kayıtları üzerinde değişik incelemeler asıllaştırmanızı sağlayan TailExpert’i fiyatsız olarak indirip kullanabileceğiniz gibi, üreticisi adresinden geliştiriciye erişerek bağışta bulunabiliyorsunuz. Şayet sistem ve dosya kayıtlarını araştırmak için bir programa gereksinim dinliyorsanız, TailExpert’e göz atmanızı öneririm.

TailExpert BENZER İÇERİKLER
TailExpert YAPILAN YORUMLAR