Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu
Syncovery

Syncovery

1 Puan2 Puan3 Puan4 Puan5 Puan
Loading...
En Güncel Sürümü Windows İndir
Android İçin Güncel Sürümü Windows İndir
IOS İçin Güncel Sürümü Windows İndir
Win Phone İçin Güncel Sürümü Windows İndir
MacOS İçin Güncel Sürümü Windows İndir

Syncovery programı, bilgisayarında yer alan dosyaları basitçe yedeklemek ve böylece bilgi güvenliğini sağlamak isteyen kullanıcılar için hazırlanmış fiyatsız bir program. Kolay kullanılabilen yapısı ve geniş alternatifleri sayesinde kullanıcıların oldukça hoşlanacakları yedekleme taşıtları arasına gireceğini düşünüyorum.

Programın en dikkat çekici yanı, hem manuel olarak hem de otomatikleştirilmiş bir biçimde klasör ve dosyalarınızın sürekli olarak başka sürücülere senkronize edilmesi. Böylece hem bilgisayarınızdaki başka disklerde dosyalarınızın birer kopyasını yakalayabiliyor, hem de online depolama servisleri, hatta FTP adresleri üzerinde yedeklemeye devam edebiliyorsunuz. Dolayısıyla oldukça geniş yedekleme konumu alternatiflerinden yararlanabileceğinizi söyleyebilirim.

Aynı anda 10 dosyaya kadar kopyalama yardımı sunan Syncovery, böylece yedekleme harekâtlarının seçiminize göre çok süratli veya daha serinkanlı bir biçimde hakikatleştirilmesine izin veriyor. Dilerseniz dolaysız yedekleme harekâtlarını kendiniz başlatabiliyor, dilerseniz de belirli aralıklarla otomatik olarak reelleştirilmesini sağlayabiliyorsunuz.

Şayet yedeklenen dosyalarınızın az yer kaplamasını istiyorsanız kullanabileceğiniz ZIP olarak yedekleme özelliğinin yanında tehlikesiz dosya aktarımı için şifrelenmiş transfer alternatifleri de yeniden Syncovery tarafından sunuluyor. 256 bit AES şifreleme yardımı sayesinde rastgele birisinin dosyalarınıza ulaşım sağlaması da olanaksız.

Sürekli olarak senkronize edilen klasör ve dosyaların konumunu değiştirdiğinizde, öteki programların aksine dosyayı silip yine oluşturmayan ve dolaysız olarak sizin yaptığınız kopyalama operasyonunu uygulayan program, bu sayede uslu takip özelliğini galibiyetle kullanıyor. Her kezinde aynı dosyaları tekerrür tekerrür kopyalamak istemeyen kullanıcılar için bu kabiliyetin oldukça tesirli çalıştığını söylemek gerek.

Yeni ve tesirli bir dosya yedekleme programı arayanların sınamadan geçmemeleri gerektiğini düşünüyorum.

Syncovery BENZER İÇERİKLER
Syncovery YAPILAN YORUMLAR