Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu
SyncFolders

SyncFolders

1 Puan2 Puan3 Puan4 Puan5 Puan
Loading...
En Güncel Sürümü Windows İndir
Android İçin Güncel Sürümü Windows İndir
IOS İçin Güncel Sürümü Windows İndir
Win Phone İçin Güncel Sürümü Windows İndir
MacOS İçin Güncel Sürümü Windows İndir

SyncFolders, sizin için ehemmiyetli olan dosyaları ve klasörleri farklı klasörler ile eşleyerek senkronize edebileceğiniz ve dosyalarınızı devamlı olarak yedekleyerek güvende yakalayabileceğiniz kullanışlı bir yazılımdır.

Program mahallî ağlar üzerindeki tüm aygıtları tanır ve dosyalarınızı değişik aygıtlar üzerinde yer alan klasörler üzerinde yedeklemenize de imkân tanır. Ayrıca harici disklerin yanı gizeme, disket sürücüler ve USB hafızalarla da çalışabilmektedir.

Kendinize ait özel klasörleri güven altında yakalamak için kullanabileceğiniz fiyatsız bir senkronizasyon ve yedekleme programına gereksiniminiz varsa SyncFolders‘ı sınayabilirsiniz.

SyncFolders Özellikleri:

Klasörler için çift taraflı senkronizasyonu yardımlar Kolay kullanımlı yedekleme taşıtlarına sahiptir Senkronizasyon operasyonları evveli önizleme uğru sunar Dosya etkinliklerini takip etmenize imkân sağlar İsmi değiştirilen ve silinen dosyaları algılar Dosya ve klasör filtreleme özelliği Uzun isimli ve büyük ebatlı dosya yardımı Tek bir kaide ile birden çok senkronizasyon için takviye sunar Silinen veya üzerine yazılan dosyalar ayrı bir klasörde yedeklenir Kolay kullanım Fiyatsız

SyncFolders BENZER İÇERİKLER
SyncFolders YAPILAN YORUMLAR