Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu
SyncBack

SyncBack

1 Puan2 Puan3 Puan4 Puan5 Puan
Loading...
En Güncel Sürümü Windows İndir
Android İçin Güncel Sürümü Windows İndir
IOS İçin Güncel Sürümü Windows İndir
Win Phone İçin Güncel Sürümü Windows İndir
MacOS İçin Güncel Sürümü Windows İndir

Bilgisayarın yaşamımızın bir parçası olması ile beraber sahip olduğumuz dosyaların ehemmiyeti ve işlevi de çoğalmış bulunuyor. Sahip olduğumuz bu ehemmiyetli dosyalarda rastgele bir kayıp oluşması bize pahalıya patlayabiliyor. İşte bu mevzuda senkronizasyon ve yedekleme yazılımları takviyemize yetişmeye çalışıyor. SyncBack profesyonel dosya eşitleme ve dosya yedekleme yazılımlarının en öne çıkanlarından.

Bu profesyonel çözüm programının seçenek fiyatsız versiyonu SyncBack dosyalarınızı başka bir sürücü üzerine, FTP sunucularına, sıkıştırılmış ZIP dosyasına, taşınabilir medyalara veya ağ sürücülerine basitlikle yedeklemenize, senkronize etmenize imkân sağlarken kaybolan bilgilerinizi kurtarmak için geri getirme ihtimalini de sunuyor.

Şahsileştirilebilir yapısı, geniş ayarlama alternatifleri ve özellikleri ile SyncBack size çok destekçi olabilecek eforlu bir fiyatsız vasıta. Ayrıntılı, basit okunabilir log dosyaları, e-posta neticeleri, yedekleme ve geri getirme simülasyonu, otomatik program kapatma, dosya karşılaştırma gibi bir hayli işinize yarayabilecek özelliği yedekmele ve eşitleme operasyonları yaparken kullanabilirsiniz.

Bu program en iyi fiyatsız Windows programları listesinde yer almaktadır.

SyncBack BENZER İÇERİKLER
SyncBack YAPILAN YORUMLAR