Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu
SwapWall

SwapWall

1 Puan2 Puan3 Puan4 Puan5 Puan
Loading...
En Güncel Sürümü Windows İndir
Android İçin Güncel Sürümü Windows İndir
IOS İçin Güncel Sürümü Windows İndir
Win Phone İçin Güncel Sürümü Windows İndir
MacOS İçin Güncel Sürümü Windows İndir

Bilgisayarlarımızın masaüstü arkaplan fotoğraflarını değiştirmeyi genellikle unutuyor ya da zaman zaman unutuyoruz. Aralıksız aynı görüntünün bulunması bir müddet sonra canınızın bunalmasını sağlayacaktır ve bu sebeple Windows’un bu mevzuda azıcık uğraştırıcı olmasının dezavantajlarından kurtulabilmek için SwapWall gibi uygulamalar geliştiriciler tarafından hazırlanıyor.

SwapWall, fiyatsız olarak sunulan ve yeterince kolay bir arayüze sahip olan masaüstü arkaplan fotoğrafı değiştirme uygulamalarından bir tanesi. Aralıksız manuel olarak fotoğrafları değiştirmekten bunalanların seçim edebilecekleri program, tanımladığınız klasörlerde yer alan fotoğrafların döndürülerek masaüstünün her zaman daha hareketli bir biçimde kalmasına takviyeci oluyor.

Arkaplan fotoğraflarını değiştirmek için tek yapmanız gereken hangi zaman aralıklarında bu harekâtın reelleştirileceğini tanımlamak ve aynı zamanda kendiniz değiştirebilmek için kullanacağınız kısayolu tanımlamak. Böylece programın arayüzünü açmadan tek bir tuşla bir sonraki masaüstü arkaplanına da erişebiliyorsunuz.

Program otomatik olarak Windows başlangıcında devreye giriyor ve bu sayede her bilgisayarı açtığınızda yine başlatarak arkaplan döngüsünü başlatmanıza gerek kalmıyor. Sistem kaynaklarını faydalı bir biçimde kullanabilmesi sebebiyle bilgisayarınızda performans kasvetlerine neden olmayacağını da belirtmek gerek.

SwapWall BENZER İÇERİKLER
SwapWall YAPILAN YORUMLAR