Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu
Sürücü Reviver

Sürücü Reviver

1 Puan2 Puan3 Puan4 Puan5 Puan
Loading...
En Güncel Sürümü Windows İndir
Android İçin Güncel Sürümü Windows İndir
IOS İçin Güncel Sürümü Windows İndir
Win Phone İçin Güncel Sürümü Windows İndir
MacOS İçin Güncel Sürümü Windows İndir

Driver Reviver süratli bir biçimde bilgisayarınızda bulunan tüm sürücüleri tarar ve kullanmakta olduğunuz sürücülerin daha yeni versiyonları varsa karşıdan yüklemenize izin verir. Bu sayede sisteminiz yüklenen en son sürücüler sayesinde çok daha istikrarlı biçimde çalışacak ve performansında çoğalış olacaktır.

Windows için geliştirilmiş en kapsamlı sürücü tarama ve aktüelleme yazılımları arasında yer alan Driver Reviver, maksimum sistem performansı sağlamak isteyen tüm kullanıcıların kullanması gereken yazılımlardan birisidir.

Programın şık, kullanışlı ve sade arayüzü üzerinde yalnızca birkaç tıklama ile tüm sürücülerinizi en aktüel versiyonlarına yükseltebilirsiniz. Driver Reviver tüm bu operasyonları yaparken büyük bir veritabanına sahip olan sanayinin lider teknolojilerini kullanmaktadır ve bu biçimde günü geçmiş olan sürücülerinizi basitçe tespit edebilmektedir.

Yanılgılı bir sürücü indirme ya da makûs emelli yazılım tehlikesini de ortadan kaldıran program sayesinde bilgisiayarınız için en son sürücüleri tehlikesiz bir biçimde indirerek, sisteminizde yer alan sürücülerin kesintisiz olarak aktüel kalmasını sağlayabilirsiniz.

Driver Reviver Özellikleri:

PC ve bileşenleri için optimum seviyede performans sağlar. Bilgisayarınızda daha önceki versiyonu bulunan sürücüleri tespit ederek aktüeller. Tüm sürücüleri yalnızca birkaç tıklamayla aktüellediği için size zaman sağlar. Her seviyeden bilgisayar kullanıcısı tarafından rahatça kullanılabilir. Yanılgılı sürücü montajlarını maniler. Yanlış bir sürücü veya hasarlı yazılım indirme tehlikesini ortadan kaldırır. Geri yükleme noktası oluşturarak oluşabilecek kusurlardan bilgisayarınıza gözetir.

Sürücü Reviver BENZER İÇERİKLER
Sürücü Reviver YAPILAN YORUMLAR