Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu
SuperRam

SuperRam

1 Puan2 Puan3 Puan4 Puan5 Puan
Loading...
En Güncel Sürümü Windows İndir
Android İçin Güncel Sürümü Windows İndir
IOS İçin Güncel Sürümü Windows İndir
Win Phone İçin Güncel Sürümü Windows İndir
MacOS İçin Güncel Sürümü Windows İndir

SuperRam bilgisayarınızda bulunan hafızaları RAM izleyebileceğiniz ve idareyebileceğiniz profesyonel bir optimizasyon vasıtayı. Teçhizatınıza hiçbir modifikasyon yapmadan bir çocuğun dahi basitlikle kullanabileceği kolay ve sade bir arayüz ile tüm ayarlamaları basitlikle yapabilceğiniz bu program öteki bir hayli hafıza modifiye programlarından daha iyi performans sağlıyor.

Bilgisayarınızdaki RAM ne kadar çok olursa olsun, her zaman daha fazla RAM’e sahip olmak sistemi gevşetir. SuperRam size bu lüzumu teçhizatsal olarak vermesede, bilgisayarınızı süratlendirecek tesir ve potansiyele sahip bir yazılım. Program fiziksel hafıza kullanımını takip ederken, her zaman daha süratli harekât yapmanız için boş hafıza kısmını muhakkak bir seviyede yakalamaya yarıyor. Bu harekât bazı gidişatlarda sistemi yavaşlatma riskinede sahip fakat bu optimizasyon harekâtı yapılırken hiçbir operasyoncu yüklenmesi yaşanmıyor.

Kolay ve kullanımı basit arayüzü, boş belleği gösteren anlık takip özelliği ile kullanıcıya tek bir tıklama ile RAM’i boşaltma imkânı sağlayan SuperRam bilgisayarınızın en zorlandığı zamanlarda soluk almasını sağlıyor. RAM’e yatırım yapmadan evvel bu programı da sınamak hatta verimini görürseniz, istediğiniz performansı daha ucuza elde etmekte sizin avantajınız.

SuperRam BENZER İÇERİKLER
SuperRam YAPILAN YORUMLAR