Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu
SuperNova Auto Multi Miner

SuperNova Auto Multi Miner

1 Puan2 Puan3 Puan4 Puan5 Puan
Loading...
En Güncel Sürümü Windows İndir
Android İçin Güncel Sürümü Windows İndir
IOS İçin Güncel Sürümü Windows İndir
Win Phone İçin Güncel Sürümü Windows İndir
MacOS İçin Güncel Sürümü Windows İndir

SuperNova Auto Multi Miner, Windows tabanlı bilgisayarlar üzerinden rahatlıkla kullanılabilen ve birden fazla Bitcoin ve altcoin cinsinin madenciliğinin yapılmasını sağlayan bir madencilik programıdır.

Son günlerin en popüler mevzularının başında gelen Bitcoin, halihazırda kullandığımız paraların yerine geçeceğini iddia eden bir sanal para üniteyi olmasının yanı gizeme blockchain ismi verilen teknolojinin oldukça galibiyetli biçimde kullanıldığı bir teknolojik projedir. Blockchain’de bilgiler muhakkak block’lara kaydolunarak genel sisteme sevk edilir ve sevk edilen sistemde bulunan madenciler bu bilgileri onaylayarak, geri dönüşü olmayan biçimde kaydının yakalanmasını sağlarlar.

Madenciler, kayda geçirdikleri her bilgi için ise Bitcoin olarak muhakkak mükâfatlar kazanırlar. Yalnızca Bitcoin ile hudutlu olmayan bu gidişat, madenciliğe izin veren onlarca başka kripto para üniteyi için de geçerlidir ve sisteminizi kurmanız gidişatında, öbür para ünitelerini de sistemlere dahil olarak mine’layabilirsiniz.

Madenciliğin en kritik noktalarından bir tanesiyse doğru zamanda doğru pool’lara girerek, doğru para ünitesini mine’layabilmektir. SuperNova Auto Multi Miner da sizin için birden fazla para ünitesini tek arayüzde toplayarak ehemmiyetli basitlik sağlayan ve istediğiniz zaman farklılık yapabilmenizi sağlayan bir uygulamadır.

SuperNova Auto Multi Miner BENZER İÇERİKLER
SuperNova Auto Multi Miner YAPILAN YORUMLAR