Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu
Süper rakipsiz kutu yakalama bataryası

Süper rakipsiz kutu yakalama bataryası

1 Puan2 Puan3 Puan4 Puan5 Puan
Loading...
En Güncel Sürümü Windows İndir
Android İçin Güncel Sürümü Windows İndir
IOS İçin Güncel Sürümü Windows İndir
Win Phone İçin Güncel Sürümü Windows İndir
MacOS İçin Güncel Sürümü Windows İndir

Super aTool Box-cache battery Android bakımı ve Android yönetimi mevzularında bir hayli taşıtı kullanıcılara fiyatsız sunan bir Android taşıt kutusudur.

Super aTool Box-cache battery kullanarak Android aygıtınızın performansını çoğaldırabilir, pil ömrünü uzatabilir, afaki dosyalardan kurtulabilir ve uygulamalarınızı sorgulayarak idareyebilirsiniz. Bu operasyonları oldukça kolay ve pratik bir biçimde yapmanıza destekçi olan Super aTool Box-cache battery’nin özelliklerine yakından bakalım:

Uygulamaları SD Karta Taşıma:

Super aTool Box-cache battery Android makinenize rastgele bir uygulama yüklediğinizde size otomatik olarak bir bildirim yollar ve uygulamaları hafıza kartınıza taşımak isteyip istemediğinizi sorar. Bu sayede menülerle boğuşmadan birkaç değişle uygulamalarınızı SD kartınıza taşıyabilir ve depolama alanınızı daha faydalı kullanabilirsiniz.

Tarayıcı Geçmişi Arınma:

Super aTool Box-cache battery tarayıcınızın gizlediği internet gezinti geçmişinizi tespit eder ve pakler. Bu sayede şahsi bilgileriniz güvence altına girer. Tarayıcı geçmişi silme yanında uygulamaların gizlediği önbellek bilgileri, market arama geçmişi, Google Haritalar geçmişi ve Gmail geçmişi de arınılabilmektedir.

Uygulama Yükleme ve Uygulama Kaldırma:

Super aTool Box-cache battery ile .APK uzantılı dosyalarınızı tespit ederek bu uygulamaları yükleyebilirsiniz. Bunun yanında telefonunuzda yüklü uygulamaların hepsini listeleyerebilir ve dilediğinizi kaldırabilirsiniz.

Operasyoncu ve Hafıza İstatistikleri ve RAM Arınma:

Super aTool Box-cache battery ile uygulamaların operasyoncu ve hafıza kullanım bedellerini görüntüleyerek RAM arınabilir ve aygıtınızın performansını çoğaldırabilirsiniz. Bunun yanında Task Killer başka bir deyişle uygulama kapatma özelliği ile sarih olan operasyonları ve uygulamaları sonlandırabilirsiniz.

Dosya Gezgini:

Super aTool Box-cache battery dosyalar arası oldukça süratli geçiş yapabilen bir dosya gezginine sahiptir. Şayet telefonunuzda faydalı olarka kullanamadığınız bir dosya gezgini varsa bu gezgini sınayabilirsiniz.

Pil Ömrü Uzatma:

Super aTool Box-cache battery size pil kullanım istatistiklerini, pil sıcaklığını ve sağlık vaziyetini gösterir. Buradaki bilgilere göz atarak hangi harekâtın daha çok pil harcadığını belirleyebilirve pil ömrünüzü uzatmak için fikir sahibi olabilirsiniz

Uygulama İzinlerini Sorgulama:

Super aTool Box-cache battery makinenizde yüklü uygulamaların sahip olduğu izinleri tespit eder ve size bu izinler hakkında bilgi verir. Hangi uygulamaların SMS atma, arama yapma yetkilerine sahip olduğunu bilerek güvenliğiniz için önlme alabilirsiniz. Bunun yanında rehber, GPS konumu gibi şahsi bilgilerinize ulaşımı olan uygulamaları da görüntüleyebilirsiniz. Bu sayede uygulamalarınızın güvenirliğini ölçebilirsiniz.

Super aTool Box-cache battery yükledikten sonra Android aygıtınızın demirbaşı olacak oldukça kullanışlı bir uygulamadır.

Süper rakipsiz kutu yakalama bataryası YAPILAN YORUMLAR