Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu
SugarSync

SugarSync

1 Puan2 Puan3 Puan4 Puan5 Puan
Loading...
En Güncel Sürümü Windows İndir
Android İçin Güncel Sürümü Windows İndir
IOS İçin Güncel Sürümü Windows İndir
Win Phone İçin Güncel Sürümü Windows İndir
MacOS İçin Güncel Sürümü Windows İndir

Konutta bilgileri kaç değişik alanda depoluyorsunuz? Peki kesinlikle yedeği bulunması gereken ama yedeklenmemiş ne kadar bilgiye sahipsiniz? Masaüstü ve dizüstü bilgisayar, harici diskler, tablet ve uslu telefonlar derken fotoğraf, video, dokümanların biriktiği geniş bir arşive sahip oluyoruz. Çoğumuz bu arşivi idaremek mevzusunda eksik kaldığımız için pek çok şeyi silmek veya sistem yanılgılarıyla bu bilgilerle vedalaşmak zorunda kalıyoruz.

Bu gidişata son vermek isterseniz, çevrim içi yedekleme ve senkronizasyon desteğine müracaat etmelisiniz. SugarSync çevrim içi yedekleme yaptığı alanınızı tüm kullandığınız aygıtların senkronize edilebildiği bir alan haline getiriyor. Böylece etkin olarak kullanılan aygıtlarda yedeklenmesini istediğiniz her bilgi otomatik olarak gözetmeye alınıyor.

SugarSync fiyatsız kullanımlarda 5 GB‘lık bir alan hakkı veriyor. 5 GB’lık fiyatsız alan kullanımı davetiyeler aracılığıyla 10 GB’a yükseltilebilir. Bu alanı eksik bulanlar servisin fiyatlı kolilerini buradan araştırarak, kendisine uygun bir seçenek seçebilir.

Mobil Makine Dayanağı

SugarSync’in iPad, iPhone, iPod touch, Android, BlackBerry, Windows Mobile ve Symbian makineler için dayanağı bulunuyor. Bu aygıtlardan birine sahipseniz size uygun SugarSync mobil uygulamasını seçebiliyorsunuz. 

Bilgi Güvenliği

Bu stil uygulamalarla alakalı genelde güvenlik problemleri kafamıza takılır. SugarSync TLS SSL 3.3 ile bilgi şifrelemesiyle yedekleme yaptığı için istenmeyen şahısların size özel bilgileri görmesi muhtemel olmaz.

Bilgilere Her Yerden Erişin

SugarSync sayfasına şahsi bilgilerinizle giriş yaparak belgelerinize internet olan her yerden erişeceksiniz.

Paylaşım

Bilgileri istediğiniz bireylerle paylaşmak çok basit. Misalin bir resim albümünü dost ve aile fertleriyle paylaştığınızda bu bireyler kayıt olmadan paylaşımlarınıza erişebiliyor. Facebook‘a albüm ilave etmek isterseniz SugarSync hesabınızla doğrudan bu operasyonu yapabilirsiniz.

Çapraz Platform Dayanağı

Masaüstünde, internet civarında ve mobil aygıtlarda kullanılabiliyor. SugarSync Windows XP, Vista, 7 ve Mac OSX işletim sistemlerinde, Internet Explorer, Chrome, Firefox ve Safari tarayıcılarında ve iPad, iPhone, BlackBerry, Windows Mobile, Android, Symbian mobil aygıtlarda çalıştırılabilir.

Önemli! Programın montajını asıllaştırdıktan sonra bu sayfadan kayıt olarak kendinize özel hesabınızı açmanız gerekiyor.

SugarSync BENZER İÇERİKLER
SugarSync YAPILAN YORUMLAR