Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu

Subway Surfers

1 Puan2 Puan3 Puan4 Puan5 Puan
Loading...
En Güncel Sürümü Windows İndir
Android İçin Güncel Sürümü Windows İndir
IOS İçin Güncel Sürümü Windows İndir
Win Phone İçin Güncel Sürümü Windows İndir
MacOS İçin Güncel Sürümü Windows İndir

Acele edin, sörf yapın, zıplamak için yukarı sürükleyin, kaydırmak için aşağı sürükleyin, şeridi değiştirmek için sola veya sağa dönün, engellere çarpmaktan kaçının, cesurca ilerleyin ve canavarın kovalamacasından başarıyla kurtulun. Tapınak kalıntısı tarağında sonsuz tapınak koşusu ve daha fazla ödül alabileceğiniz paralar, ne kadar uzağa koşarsanız, sizinle o kadar fazla güvenlik!

Kale maymunlarından kaçma fikriyle gelen mega hit Temple Run’ın devamı ile macera dünyasına girin. Milyondan fazla indirme ile Temple Run, Windows oyunlarını yeniden tanımladı. Şimdi Temple & Subway Run’da sevdiğiniz koşma, zıplama, dönme ve kayma hareketlerinden daha fazlasını elde edin! Temple run 2, lara croft relic run, talk tom gold run, sonic dash, alto adventure ve subway sörfçülerinin hayranıysanız bu oyun size tanıdık gelecek.

Kömür Madenindeki cüretkar Sonsuz koşu oyununun kontrolünü elinize alın! Bu oyun çok kolay, basit ve süper bir eğlence. Bu inanılmaz kolay oynamaya ve eğlenceli oyunları çalıştırmaya çalışmalısınız. Güzel ve değerli Tapınak Finali antik altın tapınakta 2 grafik koşusu. Zor, ama gerçek bir Altın savaşçı asla durmayacak ve büyük bir hazine bulmayı başaramayacak!

Temple Run Özellikleri:

 • Kalıntı tarağında Sonsuz Koşucu
 • Taşımak için Eğin ve Atlamak için Kaydırın
 • Eşsiz ve kolay oyun
 • Muhteşem müzik ve sesler
 • Ayrıntılı ortam
 • Temple run 3 gibi detaylı modeller
 • Harika grafikler ve eğlenceli animasyonlarla Endless Runner
 • Epik 3D görsel efektler, mükemmel animasyon efekti
 • Basit ama eğlenceli işlemler, kontrol etmek için dokunun veya yönlendirin
 • Hayal gücünüzün sınırlarına meydan okumak için çeşitli engeller
 • Enerjinizi depolamak ve becerilerinizi artırmak için para toplayın
 • Keşfedilecek büyülü, tehlikeli ve çarpıcı altın tapınak haritası

Subway Surfers Oyunu Konusu ve Nasıl Oynandığı Hakkında
Sonsuz koşu türündeki oyunlar arasında yer alan Subway Surfers, bir gencin Dünya’nın değişik şehirlerinde grafiti yaparken bekçiye yakalanmasını ve metro raylarında koşarak ya da kaykay kullanarak bekçi ve köpeğinden kaçarken en çok ödülün toplanmaya çalışılmasını konu edinmektedir. Oyundaki bu değişik ve popüler metropoller, zaman zaman yapılan güncelleştirmelerle değiştirilmekte ve oyunda şehir seçme hakkı bulunmamaktadır.
Oyunda karşılaşılan trenler ve çeşitli engeller, üstünden atlayarak, altından yuvarlanarak veya yanındaki öteki yolları kullanarak aşılmaya çalışılmaktadır.
Oyunda kazanılan sanal altınlar harcanarak ve farklı görevler tamamlanarak kaykay modellerinin ve değişik karakterlerin kilidi açılabilmekte, hususi güçler geliştirilebilmektedir.

Oyunda “The Daily Challenges” ve “Weekly Hunt” isminde 2 farklı vazife sekmesi bulunmaktadır. Çeşitli harfleri ve maddeleri biriktirerek, günlük görevler gerçekleştirilebilmekte olup, 5 gün boyunca günlük görevlerin üst üste tamamlanması niteliğinde 5. Günün sonunda “Super Mystery Box” isminde bir kutu armağan edilmektedir. Bu kutu açılarak yeni kostümler ve sanal altınlar elde edilebilmektedir. Ayrıca oyunda; “1 oyunda 500 altın topla”, “1 oyunda 20 kere zıpla” şeklinde görevler de bulunmaktadır. Oyunda daha çok altın elde etmek isteyenler sponsor reklamları izleyebilmekte olup, oyun içi ücretli satın almalar da gerçekleştirebilmektedir.

Subway Surfers Hakkında Ailelerin Bilmesi Gerekenler
Ebeveynlerin çocuklarının oynadıkları oyunlar hakkında bilgi sahibi olmaları ve çocuklarına kılavuzluk yapmaları, oyunların barındırdığı olası riskleri azaltmak açısından ehemmiyet taşımaktadır.
Subway Surfers oyununu inceleyecek olursak, oyun tek oyunculu, parlak zeka telefonların tatbik marketlerinden ücretsiz bir şekilde indirilebilen mobil bir oyundur. Subway Surfers çevrimiçi ve çevrimdışı oynanabilmekte olup aynı zamanda oyuna facebookla bağlanma seçeneği de bulunmaktadır. Subway Surfers, macera oyunudur. Bir çocuk, treni spreyle boyarken bekçi ve köpeği tarafınca fark edilmekte ve kovalamaca başlamaktadır. Oyunun amacı bekçi ve köpeğinden kaçmaktır. Subway Surfers’da oyun içi satın alma seçeneği bulunmaktadır. Oyunda güçlendirici, kostüm, karakter, kayak gibi birçok çeşitli envanterin bulunması ve bunları alırken oyun içi satın alma seçeneğinin kullanılabiliyor olması, oyun içi satın almayı cazip hale getirmektedir. Oyunda müddetsiz koşulabilmekte ve böylece oyun içi altın, birtakım envanterler ve puan kazanılmaktadır. Ayrıca oyun, içinde görevler barındırmakta, bu görevleri tamamlayınca da yeniden envanter ve puan kazanılabilmektedir. Oyun ilerleme kaydedildikçe zorlaşmaktadır. Subway Surfers oyununda, oyuncuların karşısına sıklıkla çıkan reklamlar bulunmaktadır. Oyun sırasında oyuncunun karşısına çıkan bu reklamlar zaman zaman uygunsuz içerikler barındırabilmektedir. Aynı zamanda bu reklamlar yardımıyla oyun içi envanter kazanılabilmekte ve kaybedilen oyuna devam edilebilmektedir. Bu vaziyet da reklamları daha cazibeli hale getirmektedir.

Subway Surfers Hakkında Ailelere Tavsiyeler
Oyunun Pegi oyun derecelendirme sistemine nazaran 9 yaş üzeri çocuklar için uygun olduğu görülmektedir. Bu konuda ebeveynlerin belirleyici konumda olmaları gerekmektedir. Ebeveynlerin oyunun içeriğini inceledikten sonrasında bir karar vermeleri en uygun yöntemdir.
Oyunun oynanışı itibariyle, çocuklarda el göz koordinasyonu, dikkat olgusu ve konsantrasyon geliştirmek benzer biçimde olumlu yönleri bulunmaktadır. Subway Surfers oyununun olumsuz yönlerine bakacak olursak, Subway Surfers oyunu, izinsiz yapılması halinde yasal olmayan grafiti oluşturmaya teşvik etmektedir. Aynı zamanda korkulu bir biçimde tasvir edilen bekçiden kaçmak oyunun temel amaçlarındandır. Bu durum oyunu oynayan kullanıcıların bilinçaltında bekçinin fena bir biçimde yer edinmesine sebep olabilmektedir. Yine yasak olan bir şeyi oyunlaştırarak eğlenceli bir hale getirmek, oyuncuların bilinçaltına bu mevzuda olumsuz etkide bulunabilmektedir. Oyunun facebook bağlantılı oynanabilmesi oyuncuyu arkadaşlarıyla bir yarışın içine sokmaktadır. Aynı zamanda oyun içinde düzenlenen haftalık yarışlar oyuncunun daha çok hırs yapmasına sebebiyet vermekle beraber oyunun bağımlılık yapıcı tesirini artırmaktadır. Bu duruma ek olarak, oyun içerisinde kazanılan görsel açıdan ilgi çekici muhtelif envanterler çocuğun ilgisini çekmekte, yeni kazanılacak envanterler mevzusunda merak uyandırmasına sebebiyet vermektedir. Böylece çocuk oyuna daha bağımlı hale gelebilmektedir. Diğer bir vaziyet ise oyun içi satın almalardır. Subway Surfers oyununda oyun içi satın almalar cazip hale getirilmiş ve oyunun birçok yerinde kullanıcının karşısına çıkarılmıştır. Bu konuda bilhassa ebeveynlerin dikkat etmesi gerekmektedir. Ebeveynlerin dikkat etmesi ihtiyaç duyulan bir diğer konu ise çocukların yaşlarına uygun olmayan içerikler barındıran reklamlardır. Bu reklamları engellemenin yolu oyunun çevrimdışı oynanmasıdır.
Sonuç olarak, ebeveynlere büyük görev düşmektedir. Ebeveynlerin oyunu oynayan çocuğa vakit kısıtlaması getirmesi, oyun sürelerini kontrol altına alması oyunun bağımlılık yapıcı tesirini azaltacaktır. Diğer yandan çocuğun oyun içinde devamlı karşısına çıkan ve cazip yayınlanan oyun içi satın almalar mevzusunda ebeveynlerin dikkatli olması gerekmektedir. Bu mevzuda ebeveynlerin oyun sırasında küçüklere eşlik etmeleri ve çocukları yönlendirmeleri bu türden karşılaşılabilecek riskleri azaltacaktır.

Yapabildiğin kadar süratli HAMLE YAP!
Gelen trenleri ATLAT!

Jake, Tricky ve Fresh’e huysuz Kontrolör ve köpeğinden kaçmalarında destek ol.

★ Yeni cazibeli ekibinle trenleri kandır!
★ Renkli ve canlı HD grafikler!
★ Hoverboard Sörfü!
★ Boya ile güçlendirilmiş jetpack!
★ Şimşek kadar süratli swipe akrobasisi!
★ Arkadaşlarına meydan oku ve onlara yardım et!

Subway Surfers YAPILAN YORUMLAR