Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu
Stok

Stok

1 Puan2 Puan3 Puan4 Puan5 Puan
Loading...
En Güncel Sürümü Windows İndir
Android İçin Güncel Sürümü Windows İndir
IOS İçin Güncel Sürümü Windows İndir
Win Phone İçin Güncel Sürümü Windows İndir
MacOS İçin Güncel Sürümü Windows İndir

iOS işletim sistemine sahip aygıtlar Apple tarafından kullanıcıya yalnızca emin izinleri sunmakta. Kullanıcılar ise daha fazla uygulama indirebilmek ve izinleri genişletebilmek için jailbreak yapma yolunu seçim ediyorlar. 

PanGu, İOS kullanıcılarının makinelerini jailbreak yaparken kullandıkları dayanakçı bir vasıta olarak misyon alıyor. Windows işletim sistemine indirebileceğiniz bu dayanakçı vasıta sayesinde hiç uğraşmadan makinenizi jailbreak yapabiliyorsunuz. PanGu’nun kullanım dili Çince fakat uygulamada yalnızca butonlara lüzumunuz olduğu için dil yardımının olmaması pek bir kasvet oluşturmuyor.

Jailbreak nasıl yapılır?

Jailbreak yapmak için öncelikle yeteri kadar bilgi sahibi olmalısınız. Zira rastgele bir aksi gidişatta makinenizi kullanılamaz hale getirebilirsiniz. Her ne kadar PanGu’nun jailbreak aracını da kullanıyor olsanız, ehemmiyetli noktalardaki ayarları sizin yapmanız lüzumlu. Jailbreak operasyonu sırasında öncelikle telefonunuzu bilgisayarınıza bağlamanız ve iTunes üzerinden eşleştirme yapmanız gerekli. Eşleştirme operasyonu bitirildikten sonra ise PanGu’nun sizden istediği ayarları yapmanız lüzumlu. Tüm ayarları yaptıktan sonra PanGu’yu çalıştırıp jailbreak operasyonuna başlayabilirisiniz.

Anekdot: Jailbreak operasyonu oldukça dikkat edilmesi gereken bir mevzudur. Zira Apple jailbreak yapılmış telefonlara teknik destekledimiyor ve garanti dışı vazgeçiyor. Ayrıca bu cins taşıtlarla yaptığınız jailbreak operasyonlarından doğabilecek negatif neticelerden siz mesulsünüz.

Stok BENZER İÇERİKLER
Stok YAPILAN YORUMLAR