Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu
Stickies

Stickies

1 Puan2 Puan3 Puan4 Puan5 Puan
Loading...
En Güncel Sürümü Windows İndir
Android İçin Güncel Sürümü Windows İndir
IOS İçin Güncel Sürümü Windows İndir
Win Phone İçin Güncel Sürümü Windows İndir
MacOS İçin Güncel Sürümü Windows İndir

Stickies monitörünüz üzerine Post-It tarzında anekdotlar vazgeçebileceğiniz fiyatsız bir program. Bu bilgisayar taşıtı ile unutmamanız gereken şeyleri, yarına vazgeçtiğiniz işleri, aramanız gereken bireyleri bilgisayarınızın ekranına anında anekdot olarak yapıştırabilirsiniz.

Ufak ve kolay bir program olan Stickies sistem dosyalarınızla hiç uğraşmıyor ve registry kısmına hiçbir bilgi kaydı yapmıyor. Böylece sisteminizden bağımsız, hiçbir yavaşlamaya neden olmadan arka tasarıda her an anekdot alabilmeniz için çalışıyor.

Stickies tüm bilgileri tek bir text tabanlı .ini dosyasına gizliyor. Animasyon ve fotoğraf takviyeyi bulunmayan program ufak yapısına karşın bir çok tertip etme alternatifi ve gelişmiş özellik bulunduruyor. Yapıştırdığınız anekdotlar siz onları silene kadar kaybolmuyor. Ayrıca anekdotlarınıza başlıklar soyabiliyor, anekdotların arka tasarı rengini ve transparanlığını ayarlayabiliyorsunuz.

Tema takviyeyi de sunan Stickies anekdot alma programını farklı görsellikte kullanmak istiyorsanız buraya tıklayarak programı dilediğiniz görselliğe kavuşturabileceğiniz dosyaları indirebilirsiniz.

Stickies BENZER İÇERİKLER
Stickies YAPILAN YORUMLAR