Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu
Stellar Phoenix Windows Veri Kurtarma Uzmanı

Stellar Phoenix Windows Veri Kurtarma Uzmanı

1 Puan2 Puan3 Puan4 Puan5 Puan
Loading...
En Güncel Sürümü Windows İndir
Android İçin Güncel Sürümü Windows İndir
IOS İçin Güncel Sürümü Windows İndir
Win Phone İçin Güncel Sürümü Windows İndir
MacOS İçin Güncel Sürümü Windows İndir

Stellar Phoenix Windows Data Recovery kullanıcılara silinen dosyaları geri getirme ve silinen resimleri geri getirme gibi mevzularda destekçi olan bir dosya kurtarma programı.

Stellar Phoenix Windows Data Recovery fiyatsız gibi görünse de gerçeğinde sınama versiyonu olarak hazırlanmış bir program. Stellar Phoenix Windows Data Recovery ile 1 GB’a kadar dosya kurtarabilirsiniz. Şayet resimler gibi minik dosya ebadına sahip dosyaları kurtarmaya çalışıyorsanız Stellar Phoenix Windows Data Recovery gereksiniminizi karşılayabilir.

Stellar Phoenix Windows Data Recovery farklı kurtarma alternatiflerine sahip. Programın Drive Recovery alternatiflerini kullanarak süratli bir biçimde değişmez disklerinizi veya harici disklerinizi tarayarak silinmiş dosyaları listeleyebilir, yalnızca klasörlerden silinmiş dosyaları tarayabilir ya da formatlanmış kısımlardan dosya kurtarmak için derin tarama yapabilirsiniz.

Stellar Phoenix Windows Data Recovery dosya kurtarma özelliğinin yanısıra kayıp veya silinmiş değişmez disk kısımlarını da arayıp geri getirebiliyor. Programın sunduğu değişik kullanışlı vasıtalar ise disk kopyalama ve disk imajı yaratma. Bu özellikler sayesinde değişmez diskinizin mevcut halini kopyalayabilir ve işletim sisteminiz arızalandığında bilgisayarınızı daha önceki haline geri döndürebiliyorsunuz.

Stellar Phoenix Windows Veri Kurtarma Uzmanı BENZER İÇERİKLER
Stellar Phoenix Windows Veri Kurtarma Uzmanı YAPILAN YORUMLAR