Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu
SteelSeries Motoru

SteelSeries Motoru

1 Puan2 Puan3 Puan4 Puan5 Puan
Loading...
En Güncel Sürümü Windows İndir
Android İçin Güncel Sürümü Windows İndir
IOS İçin Güncel Sürümü Windows İndir
Win Phone İçin Güncel Sürümü Windows İndir
MacOS İçin Güncel Sürümü Windows İndir

SteelSeries Engine, SteelSeries marka mouse, klavye ve kulaklık sahibiyseniz aygıtlarınız için ince ayar yapmaktan yazılım güncellemelerini almaya, makro ayarlamaktan ışık seviyesini ayarlamaya bir hayli işi tek bir noktadan yapmanızı sağlıyor. Aşırısıyla ayrıntılı bir dayanakçı program olduğunu söyleyebilirim.

SteelSeries mahsullerini seçim eden bir oyuncu olarak aygıtlarınızın tüm özelliklerini kullanmak istiyorsanız SteelSeries Engine 3 programını netlikle indirmelisiniz. Gerek fare gerek klavye gerekse de oyuncu kulaklığınız için istemediğiniz kadar özelleştirme alternatifi sunan programın karmaşık bir kullanıcı arayüzü sunduğunu ve Türkçe dil yardımı olmadığından kullanımının azıcık güç olduğunu söylemek gerek.

Düşük CPU tüketimiyle bilgisayarın performansını etkilemeden arka tasarıda suskunca çalışmasını sürdüren SteelSeries Engine, tüm makinelerinizi tek bir yerden idareme ihtimali tanıyor. Farenizin tuşlarının işlevinden dpi ayarlamaya, klavyenizin ışıklandırmasından her reyin için ayrı tuş ayarlaması yapmaya, kulaklığınızın equalizer ayarını yapmaktan arka tasarı hengame seviyesini ayarlamaya, tüm aygıtlarınız için yazılım aktüellemelerini tek tıkla indirmekten kütüphanenizden hoşlandığınız oyunlar için yaptığınız klavye ve fare ayarlarına süratlice erişip tertip etmeye hemen her şeyi program üzerinden yapabiliyorsunuz.

SteelSeries Motoru BENZER İÇERİKLER
SteelSeries Motoru YAPILAN YORUMLAR