Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu
Steam'i Sabitle

Steam’i Sabitle

1 Puan2 Puan3 Puan4 Puan5 Puan
Loading...
En Güncel Sürümü Windows İndir
Android İçin Güncel Sürümü Windows İndir
IOS İçin Güncel Sürümü Windows İndir
Win Phone İçin Güncel Sürümü Windows İndir
MacOS İçin Güncel Sürümü Windows İndir

Pin Steam, PC oyunlarınızı Steam üzerinden satın alıyorsanız Windows bilgisayarınıza netlikle indirmeniz gereken bir uygulama. Steam’den satın aldığınız tüm oyunlarınızı başlangıç ekranınızdan görebileceğiniz ve dostlarınızı takip edebileceğiniz uygulamanın fiyatsız – hudutsuz sınama versiyonuna göz atmalısınız.

Çevrimiçi PC reyin satın alma platformu Steam’de kısayol oluştururken meselelerle karşılaşıyorsanız yanılgı iletilerinizi sonlandıracak bu uygulama ile tanışmanızın süreyi gelmiş demektir. Başlangıç ekranınıza oyunlarınızı değişmezleyerek tek tıkla oyunlarınızı açabilmenin yanında Steam’de ekli dostlarınızın etkinliklerini de takip edebiliyorsunuz. Dostlarınız çevrimiçi olduklarında görebiliyorsunuz. Statikleme ekranında oyunun logosunun nasıl görüneceğini ayarlayabiliyor, özel ad tanımlayabiliyorsunuz.

Uygulamanın canlı paketçik özellğini kullanabilmeniz için Steam hesabınızın olması ve profilinizin custom URL ayarlamasını yapmış olmanız gerekiyor. Oyunları başlatmak için de Steam’in en son versiyonunu alttaki iletişimden bilgisayarınıza indirebilirsiniz:

Steam’i Sabitle BENZER İÇERİKLER
Steam’i Sabitle YAPILAN YORUMLAR