Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu
Star TV

Star TV

1 Puan2 Puan3 Puan4 Puan5 Puan
Loading...
En Güncel Sürümü Windows İndir
Android İçin Güncel Sürümü Windows İndir
IOS İçin Güncel Sürümü Windows İndir
Win Phone İçin Güncel Sürümü Windows İndir
MacOS İçin Güncel Sürümü Windows İndir

Star TV Windows 8 uygulaması, Doğuş Yayın Grubu tarafından hazırlanmış fotoğrafı uygulama olarak karşımıza çıkıyor ve yeni jenerasyon makinelerle geçimli şık ve sade planlanmış arayüzü ile dikkat topluyor.

Windows Mağazası’nda bildiğiniz üzere Tivibu, Digiturk Play, D-Smart Blu, tvyo gibi bir hayli televizyon izleme uygulaması mevcut ve hepsi hem içerik hem de görüntü niteliği bakımından oldukça nitelikli. Ancak benim gibi tüm kanallar yerine emin başlı kanalların yayınlarını takip ediyor, izliyorsanız kanalların kendi hazırladıkları fotoğrafı uygulamaları yüklemek netlikle daha manalı. Özel uygulama olduğundan canlı yayını izlemenin haricinde dizi ve programların dilediğiniz kısmını izleyebiliyor, çok özel video ve resim galerilerine erişebiliyorsunuz. Star TV de bu uygulamalardan biri.

Star TV’nin Windows 8 uygulaması mobil uygulaması ile aynı arayüze sahip ve oldukça sevdiğimi belirtmem gerek. Kardeş Hisseyi, Med Cezir, Paramparça gibi Star TV’nin beğenilen dizileri ayrı bir yerde, sabah ve cümbüş programları ayrı bir yerde yer aldığından dilediğiniz dizi ve programa rahatlıkla erişebiliyorsunuz. Dizi ve programların tüm kısımlarını ve tanıtım videolarına fiyatsız izleyebiliyorsunuz. Son üç kısım fiyatsız evvelki kısımlar fiyatlı kanallara da tesadüftüm. Natürel ki dizi ve programların haricinde gün içerisinde yayınlanacak programları takip edebileceğiniz ve canlı yayını izleyebileceğiniz kısımlar da bulunuyor. Ancak enteresan olarak Windows uygulamasında bu kısımlar es geçilmiş.

Star TV’nin dizi ve programlarını takip ediyorsanız ve de Windows 8 üzeri makine sahibi iseniz fotoğrafı uygulama sayesinde web tarayıcınızı açmadan da yayınları izleyebilirsiniz.

Star TV BENZER İÇERİKLER
Star TV YAPILAN YORUMLAR