Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu
SqlBak

SqlBak

1 Puan2 Puan3 Puan4 Puan5 Puan
Loading...
En Güncel Sürümü Windows İndir
Android İçin Güncel Sürümü Windows İndir
IOS İçin Güncel Sürümü Windows İndir
Win Phone İçin Güncel Sürümü Windows İndir
MacOS İçin Güncel Sürümü Windows İndir

SqlBak, SQL server veritabanlarını yedekleyebileceğiniz, izleyebileceğiniz ve geri yükleme yapabileceğiniz bir yedekleme programı. Windows işletim sistemine sahip bilgisayarlarınızda kullanabileceğiniz bu programla, sql yedekleme harekâtlarını basitlikle halledebileceğiniz gibi bu yedekleri Dropbox, Google Drive veya OneDrive gibi platfomlara da yollayabilirsiniz.

SqlBak’ın vermiş olduğu hizmet muhakkağım pek çok veritabanı idareyicisinin güzeline gidecektir. Zira sınama versiyonu olsa da yapmak istediğiniz harekâtları rahatlıkla halledebiliyorsunuz. Mesela web sitesi üzerinden SQL sunucu yedeklemelerini giderekebiliyorsunuz. Bununla da kanaat etmeyip SQL Server’ınızın gidişatı ve performansı hakkında bilgi alabiliyorsunuz. En ehemmiyetlisi yedekleme operasyonlarını da kolay bir biçimde yapabiliyorsunuz.

SqlBak ile Neler Yapılır?

Uzak sunucularda bulunan hudutsuz rakamda bilgiyi yedekleyebilirsiniz. Yedekleri bir klasöre, Dropbox’a, Google Drive’a, OneDrive’a veya Amazon S3’e yollayabilirsiniz. SQL yedeklerinizi geri yükleyebilirsiniz. SQL serverınızın vaziyetini ver performansını izleyebilirsiniz. Tüm harekâtların e-posta ihtarını alabilirsiniz.

Şayet bir veritabanı idareyicisiyseniz SqlBak programına ve hizmetine bir göz atmanızı öneri ederim. Muhakkağım işlerinize uygun bir tasarılama bulacaksınız. 

SqlBak BENZER İÇERİKLER
SqlBak YAPILAN YORUMLAR