Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu
Spotify

Spotify

1 Puan2 Puan3 Puan4 Puan5 Puan
Loading...
En Güncel Sürümü Windows İndir
Android İçin Güncel Sürümü Windows İndir
IOS İçin Güncel Sürümü Windows İndir
Win Phone İçin Güncel Sürümü Windows İndir
MacOS İçin Güncel Sürümü Windows İndir

Uzun zamandır en çok seçim edilen müzik dinleme uygulamalarından bir tanesi olan Spotify, barındırdığı geniş müzik arşivini fiyatsız olarak sunması sebebiyle her türlü müzik dinleyicisine hitap ediyor. Spotify Windows uygulaması ile istediğiniz müziği basit bir biçimde dinleyebilirsiniz. Spotify Windows indir butonuna basarak uygulamayı indirebilirsiniz.

2008 senesinden beri gelişmesini sürdüren servisin 2013’te ülkemize giriş yapması ile beraber elbette binlerce kullanıcı hemen programa geçiş yaparak müzik dinlemeye başladı. Spotify Windows hakkında ayrıntılar yazımızda.

Spotify Windows İndir, Spotify Masaüstü İndir

Tamamen lisanslı ve legal olarak müzik dinlemeye olanak tanıyan uygulama, parça aralarındaki reklamlardan kazanç elde ediyor ve böylece dinleyiciler istedikleri albümlere tamamen fiyatsız olarak ulaşabiliyorlar. Fiyatsız olarak alacağınız Spotify hesabı ile programa giriş yaptıktan sonra hemen dinlemeye başlayabilir veya Facebook hesabınızı da bağlayarak dostlarınızın ne dinlediğinizi görmelerini sağlayabilirsiniz.

Aynı zamanda bir medya oynatıcı işlevi de gören program, kendi bilgisayarınızdaki mp3 dosyalarını da oynatabilmenize olanak tanıyor ve böylece program değiştirme gibi harekâtlar yapmanıza gerek kalmıyor. Ayrıca kendi müzikleriniz olsa dahi onların albüm ve sanatçı bilgilerini sürüklemesi sayesinde bilgiye ulaşımı da hızladırıyor.

Kendi listelerinizi de hazırlayabileceğiniz ve paylaşabileceğiniz Spotify, sık sık müzik dinliyorsanız netlikle seçimleriniz arasında yer almalı. Spotify Windows indir butonundan basitçe indirme harekâtı yapabilirsiniz.

Spotify’ın fiyatlı ve fiyatsız olmak üzere iki değişik versiyonu bulunuyor. Fiyatlı versiyonda başka bir deyişle Premium’da istediğiniz şarkıya basitçe erişebiliyor ve reklamsız dinleyebilmektesiniz. Spotify Windows uygulaması ile müzik neşenizin daha da çoğalacağını umuyoruz.

Spotify BENZER İÇERİKLER
Spotify YAPILAN YORUMLAR