Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu
SpeedSmart

SpeedSmart

1 Puan2 Puan3 Puan4 Puan5 Puan
Loading...
En Güncel Sürümü Windows İndir
Android İçin Güncel Sürümü Windows İndir
IOS İçin Güncel Sürümü Windows İndir
Win Phone İçin Güncel Sürümü Windows İndir
MacOS İçin Güncel Sürümü Windows İndir

SpeedSmart, Windows 8 tablet ve masaüstü bilgisayar kullanıcıları için hazırlanmış süratli ve zaferli bir sürat testi yapma uygulamasıdır. Hem kablosuz WiFi hem de hücresel 3G, 4G, LTE irtibatınızın süratini saniyeler içerisinde ölçebilir ve sosyal ağlarda paylaşabilirsiniz.

Microsoft’un Network Speed Test uygulamasına seçenek olarak kullanabileceğiniz SpeedSmart uygulaması dünya genelinde 60’ın üzerinde test sunucu merkezi üzerinden internet iletişim süratinizi ölçen, 30 saniyeden kısa bir zamanda indirme, yükleme ve ping bedellerini bilebileceğiniz basit kullanımlı bir ağ sürat testi uygulaması. 

Reel zamanlı test neticelerini oldukça sade planlanmış arayüz üzerinden sunan uygulama, hakikatleştirdiğiniz tüm testleri otomatik olarak belleğine kaydoluyor. Bu da size geçmiş test neticelerini görme ve mevcut neticeyle karşılaştırma fırsatı sunuyor. Neticelerin ortalamasını da alabilen uygulama birden fazla sunucu üzerinden olanağı da sunuyor. Teste başlamadan evvel sunucular listesinden tercihinizi yapabiliyorsunuz. Sunucu tercihinin test neticelerini büyük oranda etkilediğini düşünürsek bu oldukça verimli bir özellik.

SpeedSmart Özellikleri:

İndirme, yükleme, ping bedelini bilme Ortalamaları dahil. Geçmiş ve mevcut test neticesini paylaşma Geçmiş test neticelerini karşılaştırma Test sunucusunu değiştirme, harita üzerinde görme Kullanımı kolay ve sade kullanıcı arayüzü

SpeedSmart BENZER İÇERİKLER
SpeedSmart YAPILAN YORUMLAR