Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu
Soundtrap

Soundtrap

1 Puan2 Puan3 Puan4 Puan5 Puan
Loading...
En Güncel Sürümü Windows İndir
Android İçin Güncel Sürümü Windows İndir
IOS İçin Güncel Sürümü Windows İndir
Win Phone İçin Güncel Sürümü Windows İndir
MacOS İçin Güncel Sürümü Windows İndir

Soundtrap, yüksek nitelikli, profesyonel döngülerden oluşan geniş bir set ile yaratıcılığını ortaya çıkarabileceğiniz bir müzik yapma uygulaması. Windows işletim sistemine sahip bilgisayarlarınızda kullanabileceğiniz bu uygulama ile vokal, elektro gitar, yankı gitar, bas ve daha fazla çalgıyı kaydolarak orijinal işler ortaya çıkarabilirsiniz.

Soundtrap neredeyse tam platformlarda çıkış yapmış galibiyetli bir teşebbüs diyebiliriz. Bir Hayli çalgıyı kullanarak müzik yapmanıza ihtimal tanıyan bu uygulama, insanların yaratıcı doğrultusunun ortaya çıkmasına dayanakçı oluyor. Üstelik bununla da kanaat etmiyor, yarattığı topluluk ile üretilen parçaların yayınlanması mevzusunda da cesaretlendiriyor. Yarattığınız müzikleri dilerseniz Facebook, Twitter veya SoundCloud üzerinde de paylaşabiliyorsunuz. 

Soundtrap’in bence en iyi yanı bulut teknolojisine sahip olması. Başka Bir Deyişle hangi müziği yapmış olursanız olun bulutta depolayabilir ve ürettiklerinizin kaybolmasının önüne geçebilirsiniz. Bir başka açıdan düşünecek olursakta, diyelim ki mektepte tablet üzerinde yaptığınız bir müziği konuta döndüğünüzde bilgisayarınızda rahatlıkla devam ettirebilirsiniz.

Oldukça galibiyetli bir müzik yapma uygulaması olan Soundtrap’i fiyatsız indirebilirsiniz. Şayet müziğe dair bir merakınız varsa sınamanızı netlikle öneririm.

Soundtrap BENZER İÇERİKLER
Soundtrap YAPILAN YORUMLAR