Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu
Sony Xperia Companion

Sony Xperia Companion

1 Puan2 Puan3 Puan4 Puan5 Puan
Loading...
En Güncel Sürümü Windows İndir
Android İçin Güncel Sürümü Windows İndir
IOS İçin Güncel Sürümü Windows İndir
Win Phone İçin Güncel Sürümü Windows İndir
MacOS İçin Güncel Sürümü Windows İndir

Sony Xperia Companion Sony PC Companion, Sony marka Android telefonlar için aktüelleme, yedekleme ve onarım programı. Sony Xperia uslu telefona sahipseniz yazılım aktüellemesinden kılavuz ve galeri yedeklemeye her şeyi sunan Sony PC Companion, bilgisayarınızda netlikle yüklü olmalı.

Sony Xperia uslu telefonunuzun içeriğini bilgisayarınıza yedeklemek ve geri yüklemek, yeni yazılım aktüellemelerini indirip yüklemek, yazılımsal meseleleri onarmak ve içerik aktarmak için kullanabileceğiniz fiyatsız bir program Sony Xperia Companion. Windows ve MAC sistemli bilgisayarlara yüklenebilen Xperia içerik ve yazılım idareme programının kullanımı da yüklemesi kadar kolay.

Telefon üzerinden aktüelleme ve yedekleme yapmaktan daha süratli ve meselesiz. Şöyle ki; Android telefonunuzun tüm içeriğini bilgisayarınıza yedekleyip buluttan daha süratli biçimde yedeğinizi geri yükleyebilirsiniz. Kılavuziniz, iletileriniz, takviminiz, fotoğraf ve videolarınız dahil tüm içerikler için yedek oluşturma, daha da hoşu eksi Android telefon veya iPhone’unuzdan içerikleri aktarma kısmetine sahipsiniz. Yedekleme ve geri yükleme dışında yazılım aktüellemesini almak için de kullanabilirsiniz. OTA’dan değişik olarak yazılım aktüelleme esnasında bir mesele olması vaziyetinde yazılım onarımı ile çözebilirsiniz. Aygıtınızda ne var ne yok yeniden bu programla görebilirsiniz.

Sony Xperia Companion Özellikleri:

Sony telefon aktüelleme Sony telefon yedekleme Sony telefon onarımı Xperia telefon aktüelleme Xperia telefon yedekleme Daha Önceki telefondan yeni telefona kılavuz aktarma Daha Önceki telefondan yeni telefona bilgi aktarma Daha Önceki telefondan yeni telefona SMS aktarma

Sony Xperia Companion BENZER İÇERİKLER
Sony Xperia Companion YAPILAN YORUMLAR