Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu
SoftPerfect RAM Diski

SoftPerfect RAM Diski

1 Puan2 Puan3 Puan4 Puan5 Puan
Loading...
En Güncel Sürümü Windows İndir
Android İçin Güncel Sürümü Windows İndir
IOS İçin Güncel Sürümü Windows İndir
Win Phone İçin Güncel Sürümü Windows İndir
MacOS İçin Güncel Sürümü Windows İndir

SoftPerfect RAM Disk, kullanıcıların bilgilerini tamamen hafıza üzerinde depolamalarına imkân sağlayan yüksek performanslı bir RAM diski programıdır.

Fiziksel disklere göre çok daha süratli olan hafıza diskleri sayesinde geçici bilgilere hafıza diskler üzerinde yer vererek çok daha yüksek performans elde etmek olası.

Program bilgisayarınızın RAM hafızayı üzerinde kullanabileceğiniz bir sanal sürücü yaratır ve geçiçi bilgilerinizi bu disk üzerinde depolamanıza izin verir.

Ayrıca Windows’ta oluşturmuş olduğunuz diski kullanmak üzere basitçe yapılandırılabilir. Böylece sistem dosyalarınız ve en çok kullandığınız uygulamalar bu sanal disk üzerinde yapılandırılmış olur. Windows ve üçüncü parti uygulamalar genel olarak kısa bir zaman için de olsa bir hayli geçici dosya depolamaktadır ve statik diskinizi yormaktadır. RAM Disk sayesinde statik diskinizin okuma ve yazma oranını en aza indirgeyerek, statik diskinizin ömrünü de uzatabilirsiniz.

Tamamen kullanabileceğiniz RAM hafızanızla hudutlu olan yazılım ile istediğiniz kadar sanal RAM diski oluşturabilirsiniz.

SoftPerfect RAM Diski BENZER İÇERİKLER
SoftPerfect RAM Diski YAPILAN YORUMLAR