Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu
Soft4Boost Güvenli Silgi

Soft4Boost Güvenli Silgi

1 Puan2 Puan3 Puan4 Puan5 Puan
Loading...
En Güncel Sürümü Windows İndir
Android İçin Güncel Sürümü Windows İndir
IOS İçin Güncel Sürümü Windows İndir
Win Phone İçin Güncel Sürümü Windows İndir
MacOS İçin Güncel Sürümü Windows İndir

Soft4Boost Secure Eraser, kullanıcıların kendileri için duyarlı ve özel olan bilgileri bilgisayarlarından tehlikesiz bir biçimde kalıcı olarak silebilmeleri için geliştirilmiş olan fiyatsız bir tehlikesiz dosya silme programıdır.

Kullanımı oldukça basit olan program, aynı zamanda oldukça sade ve kolay görünümlü bir kullanıcı arayüzüne sahiptir. Tek yapmanız ereken program içerisinde yer alan dosya gezgini dayanağıyla kalıcı olarak silmek istediğiniz dosyaları seçmek ve ardından değişik silme metotları arasından istediğinizi seçerek silme operasyonuna başlamaktır.

Simple Overwrite, HMG IS5 Basic, GOST P50739-95, DoD 5220.22-M E, Bruce Schneier Method, DoD 5220.22-M ECE ve RCMP TSSIT OPS-II gibi 7 değişik tehlikesiz dosya silme usulünden birini seçerek, statik diskiniz üzerinde yer alan dosyaları veya klasörleri kalıcı olarak silebilirsiniz.

Dosya silme operasyonlarının dosya ve silme metoduna göre farklılık gösterdiği program, piyasadaki rakipleriyle karşılaştırıldığı zaman oldukça iyi tepki zamanlarına sahiptir ve tehlikesiz silme operasyonlarını oldukça süratli bir biçimde tamamlar.

Netice olarak sizin için ehemmiyet taşıyan dosyaları tekerrür geri getirilemeyecek biçimde bilgisayarınızdan silmek istiyorsanız Soft4Boost Secure Eraser’ı kesinlikle sınamanızı nasihat ederim.

Soft4Boost Güvenli Silgi BENZER İÇERİKLER
Soft4Boost Güvenli Silgi YAPILAN YORUMLAR