Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu
Soft4Boost Belge Dönüştürücü

Soft4Boost Belge Dönüştürücü

1 Puan2 Puan3 Puan4 Puan5 Puan
Loading...
En Güncel Sürümü Windows İndir
Android İçin Güncel Sürümü Windows İndir
IOS İçin Güncel Sürümü Windows İndir
Win Phone İçin Güncel Sürümü Windows İndir
MacOS İçin Güncel Sürümü Windows İndir

Soft4Boost Document Converter programı, bilgisayarınızda bulunan dökümanları öbür döküman formatlarına dönüştürebilmek için kullanabileceğiniz fiyatsız programlar arasında yer alıyor ve neredeyse tüm popüler formatlar mevzusunda dayanak sunuyor.

Özellikle başka bilgisayarlarda büro programları ile hazırlanmış olan ancak mevcut bilgisayarınızda kalemtıraş bir yazılıma sahip olmayan dökümanların anında başka formatlara dönüştürülmesinde destekçi oluyor diyebilirim. Pek çok şahıstan değişik formatlarda dökümanlar alıyor ve bunları kullanmanız gerekiyorsa netlikle sahip olmanız gerekenler arasında.

Programın desteklediği formatlar arasında şunlar yer alıyor;

PDF DOC TIFF TXT RTF ODT JPEG Değişikleri

Programın arayüzü çok basit kullanılır bir biçimde hazırlanmış ve dolayısıyla kullanırken neyin nerede olduğunu bulmakta pek zorlanmayacaksınız. Dönüştürülecek dosyayı ve gaye formatı seçtikten sonra yapmanız gereken tek şey dönüştürme butonuna basmak ve harekâtı sonlandırmak.

Dilerseniz dönüştürme operasyonundan evvel önizleme yapmak ve böylece neticelerin istediğiniz gibi olup olmayacağını görmek de olası. Çok muhtelif dosyalar arasında dönüştürme harekâtları için güvenle kullanabilirsiniz.

Soft4Boost Belge Dönüştürücü BENZER İÇERİKLER
Soft4Boost Belge Dönüştürücü YAPILAN YORUMLAR