Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu
Soft4Boost Araç Çubuğu Temizleyici

Soft4Boost Araç Çubuğu Temizleyici

1 Puan2 Puan3 Puan4 Puan5 Puan
Loading...
En Güncel Sürümü Windows İndir
Android İçin Güncel Sürümü Windows İndir
IOS İçin Güncel Sürümü Windows İndir
Win Phone İçin Güncel Sürümü Windows İndir
MacOS İçin Güncel Sürümü Windows İndir

Soft4Boost Toolbar Cleaner tarayıcı eklentisi kaldırma ve taşıt çubuğu kaldırma gibi mevzularda kullanıcılara takviyeci olan fiyatsız bir yazılımdır.

Bazı makûs emelli yazılımlar bilgisayarımıza isteğimiz ve bilgimiz dışında sızabilmektedirler. Bu makûs emelli yazılımlar tarayıcılarımızın zannedilen ayarlarını değiştiriken kendi arama motorlarını tarayıcı eklentileri yoluyla tarayıcımıza entegre ederler ve bu eklentileri bayağı yollarla kaldırmamızı engellerler. Aynı biçimde tarayıcı taşıt çubukları ilave ederek bu taşıt çubuklarının da kaldırılmalarını yasaklarlar.

Şayet siz de bu cins bir makûs emelli yazılım hamlesine uğradıysanız tarayıcı taşıt çubuğu kaldırma ve tarayıcı eklentilerini arınma için Soft4Boost Toolbar Cleaner gibi bir program kullanabilirsiniz. Soft4Boost Toolbar Cleaner bayağı yollarla kendilerini kaldırmamızı yasaklayan makûs emelli yazılımların yüklediği eklenti ve taşıt çubuklarını bilgisayarımızı tarayarak tespit eder ve bu yazılımları kaldırır. Bu sayede internet tarayıcımızı daha önceki haline döndürebilir ve çalışmalarımızı devamlı sürdürebiliriz.

Soft4Boost Toolbar Cleaner’ın Türkçe bir arayüz sunması kullanıcılarımız açısından oldukça sevilecek bir özelliktir. Fiyatsız olarak sunulan program temaları desteklemektedir ve program arayüzünü 11 değişik tema sayesinde şahsileştirebilmenize de imkân sağlamaktadır.

Soft4Boost Araç Çubuğu Temizleyici BENZER İÇERİKLER
Soft4Boost Araç Çubuğu Temizleyici YAPILAN YORUMLAR