Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu
Half Life 2 Türkçe Yama

Smarty Kaldırıcı Pro

1 Puan2 Puan3 Puan4 Puan5 Puan
Loading...
En Güncel Sürümü Windows İndir
Android İçin Güncel Sürümü Windows İndir
IOS İçin Güncel Sürümü Windows İndir
Win Phone İçin Güncel Sürümü Windows İndir
MacOS İçin Güncel Sürümü Windows İndir

Windows işletim sisteminin program ekle/kaldır menüsünden kaldırdığınız programlar geride kısayollarını, kayıt defterlerini ve bazı dosyalarına vazgeçer. Sisteminizi şişiren bu uygulamadan Smarty Uninstaller 2009 sayesinde kurtulabilirsiniz. Program Windows’un vazgeçtiği tüm kayıtları arınarak sisteminizi süratlendirir.

Smarty Uninstaller 2009 çağdaş ve şık arayüzünde kullanım basitliği sağlıyor. Program size çek/vazgeç usulüyle taşıdığınız programları tamamen kaldırma garantisi veriyor. Yalnızca kısayol ikonlarını Smarty Uninstaller 2009’a taşıyarak dahi programın kaldırılma operasyonunu başlatabiliyorsunuz. Program kaldırma harekâtı yarıda kalmış programları bularak arınıyor. Geçersiz yükleme operasyonlarını otomatik olarak bularak sizi uyarıyor. İsterseniz programı Windows Başlangıç Menüsü‘nü idaremek için de kullanabilirsiniz. Programın Türkçe dil kutusunu buradan indirebilirsiniz.

Özellikleri:

PC’nizden kaldırmak istediğiniz programı TAMAMEN kaldırır. dosyaları, kısayolları ve kayıt defterini Windows Program Ekle/Kaldır’dan daha süratli çalışır. Çek/Vazgeç usulü ile uninstall’u hemen başlatır. Birden çok yazılımı aynı anda silebilir. Yaptığı harekâtlar ve sorgulamalarla alakalı ayrıntılı rapor sunar. Smarty Analyzer sayesinde derin paklik sağlar. Smarty Uninstaller özelliğiyle yedek alır. Türkçe Dil Takviyeyi bulunmaktadır.

Smarty Kaldırıcı Pro BENZER İÇERİKLER
Smarty Kaldırıcı Pro YAPILAN YORUMLAR