Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu
Skitch Touch

Skitch Touch

1 Puan2 Puan3 Puan4 Puan5 Puan
Loading...
En Güncel Sürümü Windows İndir
Android İçin Güncel Sürümü Windows İndir
IOS İçin Güncel Sürümü Windows İndir
Win Phone İçin Güncel Sürümü Windows İndir
MacOS İçin Güncel Sürümü Windows İndir

Skitch Touch, dostlarınızla, çalışma dostlarınızla görsel olarak bağlantıya geçmenizi sağlayan fiyatsız bir uygulamadır. Hem dokunmatik hakimiyetleri hem de klavye ve fare kullanımını destekleyen uygulama ile resim sürükleyebilir, ekran görüntüsü alabilir, harta işaretleyebilir, yarattığınız anekdotları kaydolabilir ve dilediğiniz şahısla paylaşabilirsiniz.

Skitch Touch, karşı tarafa yazılı olarak bir cinsli anlatamadığınız bir şey olduğunda müracaat etebileceğiniz bir uygulama. Popüler çevrimiçi ve çapraz platform yardımlı Evernote’un geliştirdiği uygulama ile anekdot hazırlamanın haricinde bilgisayar ve tabletinizin ekran görüntüsünü alabilir, içe aktararak tertip etme yapabilirsiniz.

Sunulan tertip etme vasıtaları arasında; ok çıkarma, biçim çizme, metin ekleme, emin bir alanı mozaikleştirme, vurgulama, kırpma bulunmaktadır.

Evernote hesabınıza giriş yaparak, Skitch anekdotlarınızı kaydolabilir, bunları makineleriniz arasında senkronize edebilir ve dostlarınızla paylaşabilirsiniz. Evernote kullanıcısı değilseniz doğrudan uygulama içerisinden yeni bir hesap oluşturabilirsiniz.

Skitch Touch BENZER İÇERİKLER
Skitch Touch YAPILAN YORUMLAR