Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu
Sistem Mekanik Uzmanı

Sistem Mekanik Uzmanı

1 Puan2 Puan3 Puan4 Puan5 Puan
Loading...
En Güncel Sürümü Windows İndir
Android İçin Güncel Sürümü Windows İndir
IOS İçin Güncel Sürümü Windows İndir
Win Phone İçin Güncel Sürümü Windows İndir
MacOS İçin Güncel Sürümü Windows İndir

Daha Önceki bilgisayarınızı yeni gibi kullanmanıza, yeni bilgisayarınızı da problemsiz ve süratli çalıştırmanıza destekçi olan profesyonel sistem vasıtaları kutuyu System Mechanic bilgisayarınızda kullanım neticeyi oluşan problemlerleri, yavaşlamaları ve kusurları giderip size pak bir sistem sunuyor.

Sürücülerinizi tamir edebileceğiniz, kayıt girdilerinizde oluşan kusurları giderebileceğiniz, bilgisayarınızın stabilizasyonunu sağlayabileceğiniz, internet irtibatlarınızı süratlendirebileceğiniz komple bir taşıt kiti olan System Mechanic kolay işleyişi ve sade arayüzü ile her cinsten kullanıcı tarafından rahatlıkla kullanılabiliyor.

Bilgisayarınızdaki güvenlik uygulamalarına ek olarak destekçi bir program görevide bulunan program sisteminizde bütün koruma sağlamanıza destekçi oluyor. Çöp dosya pakliği, statik sürücü birleştirmesi, registry pakliği ve birleştirmesi ile yavaşlayan bilgisayarınızı süratli günlerine döndürmenizi sağlayan System Mechanic içerisinde bulunan 6 profesyonel mahsul ve 70’den fazla taşıt ile şahsi bilgisayarınızın bakımını bütün olarak kendi üstleniyor.

Otomatik olarak çalışabilen System Mechanic bilgisayarınızdaki ayarlamaları ve pakliği kolay ve süratli bir biçimde reelleştiriyor. Dilediğiniz zaman program içerisinden seçtiğiniz vasıtaları kullanarak bakım harekâtlarını kendiniz de hakikatleştirebiliyorsunuz. System Mechanic’in sahip olduğu başka bir özellik ise bilgisayarınızın bileşenleri hakkındaki bilgileri ve kullanımınız sırasında oluşan meseleleri gelişmiş raporlama sistemi ile size bildirmesi.

Yazılım sahip olduğu bir hayli ciddi mükâfat ve Microsoft ortaklığı ile sisteminde profesyonel bir bakım vasıtayı isteyenler için en özellikli en iyi programların başında geliyor.

Sistem Mekanik Uzmanı BENZER İÇERİKLER
Sistem Mekanik Uzmanı YAPILAN YORUMLAR