Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu
Sırtlan

Sırtlan

1 Puan2 Puan3 Puan4 Puan5 Puan
Loading...
En Güncel Sürümü Windows İndir
Android İçin Güncel Sürümü Windows İndir
IOS İçin Güncel Sürümü Windows İndir
Win Phone İçin Güncel Sürümü Windows İndir
MacOS İçin Güncel Sürümü Windows İndir

Hyena uygulaması, Windows işletim sistemli bilgisayarlarınızda bilgisayarın tüm arkaplan hizmetlerinin idaresinden tutun da uzak sunucu harekâtlarına kadar oldukça geniş bir mevzuda idaresini sağlayabilen fiyatsız programlar arasında yer alıyor ve Windows’un kendi idare taşıtlarının kullanışsızlığı yerine her şeyi tek bir program ve arayüzden idaremenize imkân tanıyor.

Reelleştirebileceğiniz harekâtlar arasında sağ tık butonunun özelleştirilmesine kadar onlarca değişik operasyon yer aldığı için, bilgisayarınızın en ince ayrıntılarına kadar farklılıklar yapma hakkınız oluyor.

Programın esas marifetlerini sıralamak gerekirse;

Faal dizin entegrasyonu Toplu tertip etme imkânı Sunucu yönetimi Kullanıcı yönetimi Servis izleme ve hakimiyet Misyon idareyicisi Yazıcı yönetimi İş ve misyon giderekme Disk ve dosya idareyicisi Raporlama WMI Exchange idareyicisi

Programın sahip olduğu bu geniş alternatifler sebebiyle kullanımınız esnasında en başlarda azıcık zorlanmanız muhtemel ancak teknik mevzulara çok uzak değilseniz kısa zamanda alışacağınıza muhakkağım. Ancak sisteminizde hakikatleştirilebilecek farklılıkları geri dönümünün olmaması muhtemel ve bu sebeple farklılıklardan evvel yedek almayı unutmamalısınız.

Sırtlan BENZER İÇERİKLER
Sırtlan YAPILAN YORUMLAR