Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu
Sinerji

Sinerji

1 Puan2 Puan3 Puan4 Puan5 Puan
Loading...
En Güncel Sürümü Windows İndir
Android İçin Güncel Sürümü Windows İndir
IOS İçin Güncel Sürümü Windows İndir
Win Phone İçin Güncel Sürümü Windows İndir
MacOS İçin Güncel Sürümü Windows İndir

Synergy programı, birden fazla bilgisayar kullanan ve bu bilgisayarları tek bir noktadan idaremek isteyen kullanıcılar için hazırlanmış bir uzak masaüstü yönetimi programı ancak onu diğer eş programlardan ayıran bir kaç değişik özelliği var. Fiyatsız olması ve oldukça anlaşılır, kolay bir arayüze sahip olması sayesinde kullanırken zorlanacağınızı da sanmıyorum.

Pek çok uzak masaüstü programında diğer bilgisayarlara aynı anda bağlanmak olası olmayabiliyor ve bağlanılsa dahi ne yazık ki bu çok basit bir biçimde asıllaşmıyor. Synergy uygulamasını kullandığınızda, birden fazla monitörünüz varsa diğer bilgisayarlar bu monitörlerde yer alıyorlar ve farenizi sanki kendi bilgisayarınızın ekranları arasında geçiş yapar gibi kullanabiliyorsunuz.

Böylece tek bir bilgisayar kullanır gibi birden fazla bilgisayarın operasyon eforundan yararlanmanız olası hale geliyor. Dosya kopyalama, kesme, transfer etme gibi tüm dosya açma ve diğer ilgili operasyonları reelleştirebildiğiniz için oldukça rahat bir kullanım elde faktörüz olası hale geliyor. Natürel ki tüm bilgisayarların internete bağlı olması ve Synergy uygulamasının sarih bulunması gerektiğini unutmamalısınız.

Aygıtlar arasında ekran gözeticinin transferi gibi bazı ince harekâtlar da asıllaştırılabildiği için kullanırken tek bir bilgisayar kullanma hissinin oldukça iyi bir biçimde yansıtıldığını da ilave etmek gerek.

Şayet bilgisayarlarınız arasında ortak çalışmalar yapmak ve bunu en süratli yoldan reelleştirmek istiyorsanız göz atmadan geçmeyin tenim.

Sinerji BENZER İÇERİKLER
Sinerji YAPILAN YORUMLAR