Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu
Half Life 2 Türkçe Yama

SİNEBENÇ

1 Puan2 Puan3 Puan4 Puan5 Puan
Loading...
En Güncel Sürümü Windows İndir
Android İçin Güncel Sürümü Windows İndir
IOS İçin Güncel Sürümü Windows İndir
Win Phone İçin Güncel Sürümü Windows İndir
MacOS İçin Güncel Sürümü Windows İndir

Bilgisayarınızın kapasitesi hakkında ayrıntılı bir döküme gereksinim dinliyorsanız ve benchmark testini hakikatleştirmek için web tabanlı bir hizmet yerine istikrarlı bir yazılım seçim ediyorsanız CINEBENCH adlı bu uygulama yaşamınızı oldukça basitleştirecektir. Bilgisayar kullanıcılarının en çok merak ettikleri mevzulardan biri olan operasyoncu ve grafik kartı performansı için zaferli bir ölçümü muhtemel kılan bu yazılım mevzu hakkında uzmanlaşmış MAXON takımından geliyor.

Test yaparken harekâtçınızın bütün eforunu kullanan CINEBENCH asılcı olan 3 ebatlı bir sahneyi render üzerinden geçiriyor. Emin algoritmalar eşliğinde sisteminizi yormayı hedefleyen görsel ile harekâtçınızın azami kapasitesi hakkında bilgi alıyorsunuz. Grafik kartı ölçümü için üç ebatlı bir araba kovalamaca sahnesi kullanılırken performans Open GL modu üzerinden test ediliyor. Grafik kartını zorlamak için yüksek ölçüde geometrik biçimler operasyon trafiği yaratıyor. 1 milyona yakın poligon ile beraber taban biçimleri ve etraf, gölge gibi efektler performansı hudutlarına kadar zorlayıp grafik kartınızın maharetini ölçüyor. Netice FPS biçiminde aktarılıyor.

Tamamen fiyatsız bir performans testi hakikatleştirmek istiyorsanız CINEBENCH oldukça işinize yarayacaktır. Reyin bilgisayarlarının haricinde 2 ebatlı veya 3 ebatlı grafik tasarımıyla uğraşanlar veya film tertip edenler için de bu vasıta yaşam basitleştiren bilgileri size sunabiliyor.

SİNEBENÇ BENZER İÇERİKLER
SİNEBENÇ YAPILAN YORUMLAR