Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu
Simply.Write

Simply.Write

1 Puan2 Puan3 Puan4 Puan5 Puan
Loading...
En Güncel Sürümü Windows İndir
Android İçin Güncel Sürümü Windows İndir
IOS İçin Güncel Sürümü Windows İndir
Win Phone İçin Güncel Sürümü Windows İndir
MacOS İçin Güncel Sürümü Windows İndir

Simply.Write, kullanımı son derece kolay olan ve yalnızca düşündüklerinizi aktarmaya yarayan bir yazı editörü olarak karşımıza çıkıyor. Windows 10 işletim sistemine sahip bilgisayarınızda kullanabileceğiniz bu uygulamayla beraber yaratıcı süreçte dikkat gerektiren yazma harekâtına basitlikle odaklanabilirsiniz. 

Simply.Write emelinin de “yalnızca yazmak” olduğunu söylersek yanılmış olmayız. Evet yanlış okumadınız, bu uygulama yazmak dışında başka hiçbir işe yaramıyor. Odak gerektiren işlerde kullanabileceğiniz Simply.Write yalnızca dikkat dağınıklığını ortadan kaldırmayı amaçlıyor. Karışık editörlerden usanan kullanıcılar için geliştirilen bu uygulama boş bir sayfa ile sizi yalnız vazgeçiyor ve kolay şekillendirmelere izin vererek işinize konsatre olmanızı sağlıyor. 

Simply.Write Özellikleri

Yalnızca metin yazabilme Metin dosyalarını açma/oluşturma/kaydolma Metinleri paylaşabilme Metin alanının yazı tipini ve ebadını değiştirebilme Kelime ve şahsiyet rakamı

 Kolay bir yazı editörü arıyorsanız Simply.Write uygulamasını fiyatsız indirebilirsiniz. Çok minik ebadı olduğundan kolay bir anekdot defteri gibi de kullanabilirsiniz. 

Simply.Write BENZER İÇERİKLER
Simply.Write YAPILAN YORUMLAR