Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu
Siber Toz

Siber Toz

1 Puan2 Puan3 Puan4 Puan5 Puan
Loading...
En Güncel Sürümü Windows İndir
Android İçin Güncel Sürümü Windows İndir
IOS İçin Güncel Sürümü Windows İndir
Win Phone İçin Güncel Sürümü Windows İndir
MacOS İçin Güncel Sürümü Windows İndir

Cyber Dust, ister dostlarınızla isterseniz de dünya genelinde insanlarla sohbet ederken iletilerinizin emin bir vakitten sonra otomatik silinmesini sağlıyor ve mobilin yanı gizeme Windows 10 tablet ve bilgisayarlarda da kullanılabilen bir uygulama.

Windows platformunda cihansal uygulamalar arasında yer alan Cyber Dust, kılavuzunuzdaki veya dilediğiniz bir bireyle tehlikesiz olarak iletileşmenizi sağlayan, Snapchat ile aynı sisteme sahip bir uygulama. Snapchat’e eşliğiyle öne çıkan fiyatsız iletileşme uygulaması yazdığınız iletileri 30 saniyeden sonra otomatik olarak siliyor. Böylece sohbetten sonra iletileri silmek için uğraşmanız gerekmiyor. Natürel ki iletilerinizi okuyan meraklı birileri de varsa hayal kırıklığına uğruyor.

Fiyatsız aboneliğinizi oluşturarak kullanabileceğiniz Cyber Dust uygulaması iletinin ekran görüntüsünün alınabilmesi ihtimalini kısmen ortadan kaldırıyor. İletiyi alan şahıs ekran görüntüsü aldığı müddet anlık olarak bildirim alıyorsunuz. Bildirim ekranında iletiyi yollayan ve alan şahsın kim olduğu gösterilmiyor.

Anlık iletileşme uygulamalarında standart haline gelen emoji, yafta, resim ve video ekleme alternatiflerini bünyesinde barındıran Cyber Dust ile değişik biçimlerde iletileşebiliyorsunuz. Birebir, grup halinde en fazla 100 şahıs hududu getirilmiş veya toplu ileti alternatifleriniz mevcut.

Siber Toz BENZER İÇERİKLER
Siber Toz YAPILAN YORUMLAR