Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu
Sesli

Sesli

1 Puan2 Puan3 Puan4 Puan5 Puan
Loading...
En Güncel Sürümü Windows İndir
Android İçin Güncel Sürümü Windows İndir
IOS İçin Güncel Sürümü Windows İndir
Win Phone İçin Güncel Sürümü Windows İndir
MacOS İçin Güncel Sürümü Windows İndir

Audible, Amazon tarafından geliştirilmiş değişik cinste kitapları bulabileceğiniz oldukça geniş içerikli bir Windows 8 uygulaması. İster tabletinizde isterseniz de masaüstü bilgisayarınızda kullanabileceğiniz uygulamanın en dikkat toplayan özelliği hiç kuşkusuz ki kitapları sizin yerinize okuması.

Kitap okumayı hoşlanıyor ancak işlerinizden dolayı yeterince zaman bulamıyorsanız size önerebileceğim şahane bir uygulama mevcut. Amazon ve Audible’ın kendi mağazası üzerinden satın alabileceğiniz yabancı dilde yazılmış kitapları Audible sizin yerinize okuyabiliyor. Başka Bir Deyişle Audible bir sesli kitap uygulaması diyebilirim.

Roman, yaşam öykü, tarih, bilim ve teknoloji, banaller ve daha onlarca cinste yazılmış binlerce kitabı bünyesinde barındıran bir uygulama olan Audible’ın arayüzü de oldukça güzel hazırlanmış. O anda dinlediğiniz kitap, kütüphaneniz ve binlerce kitabın yer aldığı mağaza tek tık ötenizde. Bunların dışında okuduğunuz kitaplara göre tanımlanan teklifler kısmı da mevcut.

Binlerce kitabı yanınızda hiç zorlanmadan taşımanıza ihtimal tanıyan Audible Windows 8 uygulamasının zengin içeriğinden yararlanabilmeniz için fiyatsız bir hesap oluşturmanız gerekiyor. Fiyatsız hesap oluşturduğunuzda 100.000’den fazla kitaptan oluşan devasa kütaphaneye ulaşmanın yanı gizeme fiyatsız armağanlar kazanabiliyor ve natürel ki seçtiğiniz kitapları bir yandan iş yaparken öteki yandan dinlemenin neşesini sürebiliyorsunuz. Şayet hali hazırda Audible hesabınız varsa giriş yaptığınızda tüm satın aldıklarınız senkronize ediliyor ve kitaplarınız önünüze süratlice seriliyor.

Sesli BENZER İÇERİKLER
Sesli YAPILAN YORUMLAR