Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu
Sesli Dokümanlar

Sesli Dokümanlar

1 Puan2 Puan3 Puan4 Puan5 Puan
Loading...
En Güncel Sürümü Windows İndir
Android İçin Güncel Sürümü Windows İndir
IOS İçin Güncel Sürümü Windows İndir
Win Phone İçin Güncel Sürümü Windows İndir
MacOS İçin Güncel Sürümü Windows İndir

Voicedocs, speech to text teknolojisi ile kullanıcılara konuşmayı yazıya çevirme mevzusunda destekçi olan bir program.

30 günlük sınama versiyonu biçiminde hazırlanmış bir yazılım olan Voicedocs esas olarak sizin konuşmanızı idrak ederek konuşmanız içerisinde geçen sözcükleri metine dönüştürüyor ve bu sayede klavye kullanmadan yazı yazmanıza destekçi oluyor. Voicedocs programı ses idrak etmek için Android aygıtınızı kullanmakta. Kullanıcılar Voicedocs’un Android uygulamasını mobil makinelerine yükledikten sonra bu mobil makinelerinin mikrofonlarını kullanarak konuşmalarını kaydolabiliyorlar ve metin olarak bilgisayarlarına aktarabiliyorlar.

Voicedocs pratik kullanımda çok isabetli neticeler sergileyemiyor. Yaptığımız testlerde Voicedocs’un konuşmalarımızı doğru olarak idrak etmede azıcık zorlandığına tanık olduk. Voicedocs uygulaması çalışmak için internet irtibatına lüzum dinliyor. Voicedocs’u nasıl kullanabileceğinizi bu yönergelere göz atarak bilebilirsiniz:

Voicedocs programını bu sayfa üzerinden indirerek montajını bitirin Voicedocs Android uygulamasını bu iletişimi kullanarak indirin:
Bilgisayarınızda Voicedocs programını çalıştırın, ekrandaki eşleştirme kodunu kaydolun Kaydolduğunuz eşleştirme kodunu Android makinenizdeki Voicedocs uygulamasına girin

Sesli Dokümanlar BENZER İÇERİKLER
Sesli Dokümanlar YAPILAN YORUMLAR