Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu
Senden yoksun

Senden yoksun

1 Puan2 Puan3 Puan4 Puan5 Puan
Loading...
En Güncel Sürümü Windows İndir
Android İçin Güncel Sürümü Windows İndir
IOS İçin Güncel Sürümü Windows İndir
Win Phone İçin Güncel Sürümü Windows İndir
MacOS İçin Güncel Sürümü Windows İndir

3DMark, Windows 8 tabletinizin performansını ölçebileceğiniz ve test neticelerini diğer aygıtlarınızla karşılaştırabileceğiniz tesirli bir benchmark testi uygulamasıdır. Çapraz platform yardımı sunan uygulama kendi makinenizin test neticelerini başka kullanıcıların neticeleri ihtimali de sunmaktadır.

Şayet yeni satın aldığınız Windows 8 / 8.1 işletim sistemli tabletinizin performansını ölçebileceğiniz bir uygulama arıyorsanız 3DMark uygulaması işinizi aşırısıyla görecektir. Çok uzun sürmeyen testin ardından tabletinizin reyin oynamaya uygun olup olmadığını veya efor gerektiren yazılımları çalıştırıp çalıştıramayacağını kavrayabilirsiniz.

Dünya genelinde milyonlarca şahsın seçim ettiği bir test uygulaması olan 3DMark, Ice Storm, Ice Storm Extreme ve Ice Storm Unlimited olmak üzere 3 değişik test alternatifi sunuyor. Windows 8 tabletinizi en çok seçim edilen mobil aygıtlarla karşılaştırmak istiyorsanız Ice Storm’u, Windows 8 tabletinizi yüksek performanslı başka bir deyişle üst seviye mobil aygıtlarla karşılaştırmak istiyorsanız Ice Storm Extreme’i, çipset karşılaştırması yapmak istiyorsanız tabletinizin hudutlarını zorlayan Ice Storm Unlimited’i seçim etkeniz gerekiyor.

3DMark Özellikleri:

Dünyanın en popüler performans testi uygulamasıdır. Windows RT, Windows, iOS ve Android aygıtlarla karşılaştırabilirsiniz. Kullanımı kolaydır, teknik bilgi gerektirmez. Tamamen fiyatsızdır. Reklam ve kısıtlama kapsamaz.

Senden yoksun BENZER İÇERİKLER
Senden yoksun YAPILAN YORUMLAR