Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu
Sen

Sen

1 Puan2 Puan3 Puan4 Puan5 Puan
Loading...
En Güncel Sürümü Windows İndir
Android İçin Güncel Sürümü Windows İndir
IOS İçin Güncel Sürümü Windows İndir
Win Phone İçin Güncel Sürümü Windows İndir
MacOS İçin Güncel Sürümü Windows İndir

uTube, web tarayıcınızı açmadan YouTube videolarını izleyebileceğiniz, indirebileceğiniz ve hesabınızı idareyebileceğiniz bütün özellikli bir istemci ve Windows 8 platformundaki en iyisi diyebilirim. Windows makineniz ve tabletiniz için YouTube uygulaması arıyorsanız bu arayışınıza son verebilirsiniz.

Windows Mağazası’nda hem fiyatsız hem de fiyatlı onlarca YouTube uygulaması / istemcisine tesadüftüm ve kullandıklarım arasında uTube en galibiyetlisi. Fiyatsız bir uygulama olmasına karşın acayip bir biçimde ne karşılama ekranında ne de video izleme ekranında reklam barındırmayan uygulamanın arayüzü de olabildiğince sade ve herkesin kullanabileceği biçimde planlandığı ilk bakışta muhakkak oluyor.

YouTube videolarını 720p niteliğe kadar akıcı ve bütün ekran oynatma, seçilen videoyu istenilen nitelikte indirebilme, ülke bazında en çok izlenen videoları süratlice gösterme özellikleri ile dikkat toplayan uTube’da YouTube hesabınıza giriş yaparak oynatma listelerinizi görüntüleme, sonra izlemek üzere ayarladığınız videolara ulaşma, aza olduğunuz kanalların videolarını görme, sevdiğiniz videoyu gözdeler listenize ekleme, son oynattığınız videolara anında erişme hatta kanalınıza video yükleme uğruna sahip oluyorsunuz.

Kanalları kategoriler halinde sıralayabilen ve videoları yeniden kategoriler halinde sıralayabilen uygulamanın oynatıcısını da oldukça galibiyetli. Videoları takılma olmadan oynatabilen oynatıcıda videonun niteliğini ayarlamadan indirmeye kadar tüm alternatifler elinizin altında ve oldukça hoş işliyorlar.

Windows 8 için gelişmiş YouTube uygulamasının en hoşlandığım özelliği çoklu tercih ve indirme özelliği oldu. Videoları tek bir tıkla toplu olarak seçebiliyor ve indirmeye başlayabiliyor, yeniden aynı biçimde tümünü indirmekten bırakabiliyorsunuz.

uTube Uygulaması:

Videoları mp4 ve mp3 formatında oynatma ve indirme Sıfır reklamlı anında tepki veren kullanıcı arayüzü Oynatma listelerini idareme Kanallara göz atma ve aza olma Videoda kalınan yeri belleğe alabilme Uzun süreli videolar için şahane bir özellik Aynı anda birden fazla video seçme ve indirme

Sen BENZER İÇERİKLER
Sen YAPILAN YORUMLAR