Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu
SEN

SEN

1 Puan2 Puan3 Puan4 Puan5 Puan
Loading...
En Güncel Sürümü Windows İndir
Android İçin Güncel Sürümü Windows İndir
IOS İçin Güncel Sürümü Windows İndir
Win Phone İçin Güncel Sürümü Windows İndir
MacOS İçin Güncel Sürümü Windows İndir

TEB Türkiye Ekonomi Bankası, bankacılık operasyonlarınızı hakikatleştirebileceğiniz, iç ve dış piyasayı takip edebileceğiniz, ekonomi haberlerini okuyabileceğiniz, finansal hesaplamalarınızı yapabileceğiniz fotoğrafı bir uygulamadır.

TEB Windows 8 uygulaması ile İnternet Şubesi’ne tehlikesiz bir biçimde ulaşabilir ve tüm bankacılık operasyonlarınızı tehlikesiz bir etrafta reelleştirebilirsiniz. Yakınınızdaki ATM ve Şube’lerin adres ve telefon bilgilerine erişebilir, gereksinim kredisi müracaatı yapabilir, aktüel kampanyalara göz atabilir, finansal taşıtları kullanarak IBAN, döviz kuru ve kredi hesaplayabilir, yurt içi ve yurt dışı piyasaya bilgilerine bakabilirsiniz. TEB Piyasa yorumu ile bankacılık uzmanları tarafından hazırlanan incelemeleri izleyebilirsiniz.

Türk Ekonomi Bankası’nın Windows 8 platformu için hazırladığı fotoğrafı uygulamada bankacılık operasyonlarınızı doğrudan uygulama içerisinden yapamıyorsunuz. Ancak sizi TEB’in fotoğrafı web sitesine yönlendirdiğinden adres hakimiyeti yapmadan gönül rahatlığıyla İnternet Şubesi’ne giriş yapabilirsiniz.

SEN BENZER İÇERİKLER
SEN YAPILAN YORUMLAR